Windows 11 22H2 z kartami w Eksploratorze plików oficjalnie wydany!

Windows 11 22H2 z kartami w Eksploratorze plików oficjalnie wydany!

 Mateusz Miciński
Mateusz Miciński
20:22
18.10.2022
2920 wyświetleń

Microsoft właśnie publicznie wydał obiecaną drugą partię nowości dla systemu Windows 11 22H2. Aktualizacja znana również jako "Moment 1" jest już dostępna jako aktualizacja opcjonalna w Windows Update dla wszystkich posiadaczy Windows 11 22H2 z komputerami, na których nie wystąpiły wcześniej problemy blokujące otrzymywanie nowych aktualizacji. Ta aktualizacja zostanie wydana również podczas listopadowego Patch Tuesday.

Co nowego w Windows 11 22H2 "Moment 1"?

  • Ulepszono Eksplorator plików. Zawiera teraz karty ułatwiające organizowanie sesji Eksploratora plików, tak jak robisz to w Microsoft Edge. Na nowej stronie głównej Eksploratora plików możesz przypiąć ważne pliki, aby uzyskać szybki i łatwy dostęp. Korzystając z możliwości Microsoft OneDrive, możesz przeglądać działania swoich współpracowników na udostępnionych plikach. Dodano również spersonalizowane sugestie na podstawie Twojego konta Microsoft 365.
  • Windows 11 22621.608

  • Dodano sugestie działań podczas kopiowania elementów. Na przykład, gdy kopiujesz numery telefonów lub przyszłe daty, dodano sugestie, takie jak nawiązywanie połączenia z Teams lub Skype lub dodawanie wydarzenia w aplikacji Kalendarz.
  • Dodano menu przepełnienia paska zadań. Pasek zadań oferuje punkt wejścia do menu, które pokazuje wszystkie przepełnione aplikacje w jednym miejscu.
  • Możesz teraz udostępniać na większej liczbie urządzeń. Możesz odkrywać i udostępniać innym urządzeniom, w tym komputerom stacjonarnym, korzystając z udostępniania w pobliżu.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://blogs.windows.com/windowsexperience/2022/10/18/making-the-everyday-easier-with-new-experiences-available-in-windows-11/

Polecamy również w kategorii Windows 11