WhatsApp Desktop Beta już dostępny na Windows i macOS

WhatsApp Desktop Beta już dostępny na Windows i macOS

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:40
23.08.2021
2223 wyświetlenia

WhatsApp już od dawna oferuje wersje beta swoich aplikacji na iOS i Androida, co pozwala firmie należącej do Facebooka testować nowe funkcjonalności przed ich publikacją w wersji stabilnej. Teraz po raz pierwszy wersja beta stała się dostępna dla użytkowników aplikacji desktopowych na Windows i macOS.

Publiczna beta została uruchomiona przede wszystkim w celu poprawy wsparcia dla wielu urządzeń, ale też po to, aby więcej ludzi mogło testować nadchodzące nowości i przekazywać twórcom feedback. Użytkownicy, którzy zainstalują wersję beta, stają się oficjalnymi beta testerami i będą otrzymywać automatycznie wszystkie aktualizacje w tym kanale. Obecnie testerzy mają dostęp do WhatsAppa w wersji 2.2133.1.

WhatsApp - nagrywanie

WhatsApp - nagrywanie

Zgodnie z pierwszymi doniesieniami WhatsApp Desktop Beta oferuje nowe doświadczenie nagrywania notatek głosowych. Użytkownicy mogą zapauzować nagrywanie i wysłuchać nagrania przed jego wysłaniem. Funkcjonalność jest obecnie rozwijana na Androida i iOS. Użytkownicy mogą też wysyłać raporty o błędach w zakładce kontaktu w ustawieniach aplikacji. Ponadto mówi się, że WhatsApp pracuje nad zgodnością multi-device, która pozwoli użytkownikom łączyć się z usługą i pisać wiadomości bez potrzeby używania smartfona.

WhatsApp Desktop Beta można już pobrać bezpłatnie na Windows i macOS.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://wabetainfo.com/whatsapp-is-launching-a-public-beta-program-for-whatsapp-desktop/

Polecamy również w kategorii Facebook