Tłumaczenie rozmów głosem użytkownika w Skype 8.93

Tłumaczenie rozmów głosem użytkownika w Skype 8.93

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:00
30.01.2023
563 wyświetlenia

Skype w swoim publicznym wydaniu zaliczył aktualizację do wersji 8.93. Wśród nowości znajdziemy m.in. niezwykłą funkcjonalność Skype TruVoice, a także łatwiejsze zarządzanie ustawieniami ID rozmówcy, możliwości personalizacji kolorystycznej, uniwersalnego tłumacza, poprawki błędów i nie tylko.

Skype 8.93 na Windows, Mac, Linuksa i przeglądarki — co nowego?

Skype 8.93 na Androida, iPhone'a i iPada — co nowego?

  • Kto to? Możesz teraz łatwo zarządzać ustawieniami identyfikacji rozmówcy (Caller ID) w aplikacji Skype.
  • Wszystkie te piękne kolory. Możesz personalizować motyw Skype i przebierać w różnych opcjach kolorystycznych. Dowiedz się więcej z artykułu Microsoft pracuje nad nowoczesną wersją Skype. Nadchodzi potężna aktualizacja!
  • Ekstra! Przeczytaj o tym wszystko. Bądź na bieżąco z najnowszymi wiadomościami i trendami dzięki karcie "Dzisiaj w Skypie". Również o tym pisaliśmy w artykule: Skype z dużą aktualizacją designu.
  • Świeży wygląd. Zaktualizowano połączenia wideo Skype na urządzeniach mobilnych.
  • Piękno języka. Możesz teraz użyć własnego głosu do tłumaczenia połączeń w Skype. Pisaliśmy o tym w artykule: Skype TruVoice - tłumaczenie rozmów twoim własnym głosem w czasie rzeczywistym.
  • Uniwersalny tłumacz. Podczas rozmowy Skype, kiedy uczestnicy mówią w różnych językach, Skype Translator automatycznie wykryje języki i przetłumaczy komunikację.
  • Poprawki błędów i ulepszenia stabilności. Usunięto trochę bugów i dodano parę tweaków.

Skype w aktualnych wersjach na wszystkie platformy można pobrać za darmo z jego strony.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://answers.microsoft.com/en-us/skype/forum/all/release-notes-for-skype-893/6407f3c4-4037-4e6b-b93f-1953408cf9f3

Polecamy również w kategorii Skype