Taką specyfikację będzie mieć Surface Studio 2

Taką specyfikację będzie mieć Surface Studio 2

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
11:05
27.09.2018
839 wyświetleń

Kilka dni temu Microsoft oficjalnie zapowiedział urządzenia Surface Hub 2S i 2X. Na początku października firma zamierza publicznie przedstawić odświeżone urządzenia Surface Pro i Surface Go, ale wciąż czekamy na poznanie daty premiery najnowszego Surface Studio. Zapowiada się jednak, że szczegóły na temat Surface Studio 2 poznamy już w najbliższej przyszłości.

Serwis news4.com przedstawił dzisiaj zrzut ekranu z wynikami benchmarku urządzenia Surface Studio 2. Tym samym znamy już dokładną specyfikację produktu, która nie została jeszcze oficjalnie omówiona przez Microsoft. Można więc przyjąć, że najnowsze Surface Studio wkrótce trafi do produkcji, a później do sprzedaży. Z benchmarku możemy się dowiedzieć, że Surface Studio 2 będzie wyposażone w czterordzeniowy procesor Intel Core i7-7820HQ i 32GB pamięci RAM. Przy tej specyfikacji w teście wielordzeniowym urządzenie uzyskało prawie 16 tys. punktów, a w teście jednordzeniowym - 4680 punktów. Wyniki są naprawdę świetne, więc można się spodziewać, że Surface Studio 2 w porównaniu do poprzednika będzie się cieszyło dużym zainteresowaniem. Ważną informacją, dotyczącą specyfikacji urządzenia, jest implementacja portu Thunderbolt 3.

Benchmark Surface Studio 2

Na razie nie wiadomo, kiedy Microsoft planuje premierę urządzenia, bo w sieci brakuje oficjalnych informacji na ten temat. Wiemy jedynie, że na 2 października firma zaplanowała specjalne wydarzenie w Nowym Jorku, podczas którego zamierza zaprezentować nowe rozwiązania w urządzeniach linii Surface. Być może właśnie wtedy Microsoft przedstawi szczegóły dotyczące Surface Studio 2.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://news4c.com/surface-studio-2-geekbench-results-reveal-core-i7-7820hq-cpu-and-32gb-ram/

Polecamy również w kategorii Surface Studio