Tak będzie wyglądać opakowanie i spód konsoli Xbox Series X

Tak będzie wyglądać opakowanie i spód konsoli Xbox Series X

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:09
10.09.2020
1263 wyświetlenia

W związku ze zbliżającą się premierą Xbox Series X oraz Xbox Series S zaczyna napływać coraz więcej informacji, które Microsoft dotąd trzymał w tajemnicy. Oczywiście najważniejsza z nich, czyli dokładna data premiery, nadal jest pilnie strzeżona. Dziś za to dowiadujemy się czegoś nowego, a mianowicie jak zostało zaprojektowane opakowanie konsoli i... jak wygląda ona od spodu!

Opakowanie nowej konsoli zaprezentował jako pierwszy kanadyjski sklep online The Source, który nomen omen okazał się też źródłem pierwszego zdjęcia Xbox Series X od spodu, ale o tym za chwilę. Jak widać na zdjęciu powyżej, pudełko zostało zaprojektowane bardzo podobnie do tego z Xbox One X. W bardzo przejrzystym ujęciu zaprezentowano na nim wygląd konsoli, logo i kilka podstawowych informacji. Z przodu zobaczymy konsolę w rzucie izometrycznym z uwydatnionymi otworami chłodzącymi, zaś z boku — całą konsolę widzianą od przodu wraz z kontrolerem.

Po raz pierwszy zobaczyliśmy też spód konsoli, który także został wyposażony w okrągłe otwory wentylacyjne i okrągłą podstawkę.

Xbox Series X

Co ciekawe, spód konsoli z jednej strony w ciekawy sposób koresponduje z designem Xbox Series S, a z drugiej — jest jego odwrotnością. W przypadku mniejszej konsoli okrągły element z otworami wentylacyjnymi znajduje się na przedniej ścianie urządzenia, podczas gdy dół Xbox Series X jest cały pokryty okrągłymi otworami, a na środku znajduje się pełna okrągła podstawka.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/heres-what-the-xbox-series-x-consoles-retail-box-looks-like-what-do-you-think

Polecamy również w kategorii Xbox Series X