Szybkie tłumaczenia w SwiftKey dla wszystkich na Androidzie

Szybkie tłumaczenia w SwiftKey dla wszystkich na Androidzie

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
22:24
27.09.2018
1718 wyświetleń

Na początku tego miesiąca pisaliśmy o integracji Microsoft Translatora ze SwiftKey na Androida. Przez ostatnie dni działała ona w wersji Beta, ale już teraz szybkie i wygodne tłumaczenia wprost na klawiaturze dotykowej są dostępne dla wszystkich. Dzięki temu nie musimy już wychodzić z aplikacji, kopiować i wklejać ani nawet odrywać palców z klawiatury, by coś przetłumaczyć.

Zaprojektowany, by łamać bariery językowe niezależnie od tego, gdzie jesteście, ani jaki jest poziom waszych zdolności językowych, Microsoft Translator umożliwia bezproblemowe tłumaczenia konwersacji w czasie rzeczywistym. Dzisiejsza aktualizacja SwiftKey Keyboard na Androida nie tylko ułatwia zrozumienie wiadomości, które otrzymujecie, ale także tłumaczy wiadomości wychodzące, zapewniając, że będą one zrozumiałe za każdym razem.
- pisze na blogu The SwiftKey Team

Integracja z Tłumaczem Microsoft działa już w ponad 60 językach i sprawia, że komunikacja staje się szybka i naturalna. To dość wygodna opcja dla osób, które w rozmowach z zagranicznymi znajomymi posługują się Translatorem. Nie ma już jednak potrzeby kopiowania i wklejania tekstu między aplikacjami, żeby przetłumaczyć dane słowo lub zdanie. Wszystko odbywa się w jednym miejscu - w samym panelu klawiatury. Jak to działa? Zobaczcie na wideo, które udostępnił dziś zespół SwiftKey:

Jeśli w rozmowach ze znajomymi z zagranicy macie już dość przełączania się na aplikację tłumacza albo sięgania po słowniki, dzisiejsza aktualizacja SwiftKey Keyboard jest właśnie dla Was! Aplikację pobrać można za darmo z Google Play Store.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://blog.swiftkey.com/swiftkey-for-android-integrates-with-microsoft-translator-bringing-instant-two-way-translation-to-your-fingertips/

Polecamy również w kategorii SwiftKey