Światło, głębia i ruch w Windows 10

Światło, głębia i ruch w Windows 10

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
10:07
07.05.2018
0 komentarzy
889 wyświetleń

April 2018 Update zmienił Windows 10 nie tylko od strony funkcjonalnej, dodając takie nowe elementy, jak Windows Timeline, lecz również od strony estetycznej - wizualnej. Wszystko dzięki wprowadzeniu wzornictwa Fluent Design w kolejne miejsca systemu. Dzięki kwietniowej aktualizacji system Windows 10 staje się zdecydowanie milszy dla oka. Sprawdźmy, gdzie tym razem pojawił się Fluent Design.

April Update Fluent Desing

Fluent Design, zaprezentowany w zeszłym roku, miał nadać systemowi Windows 10 odrobinę charakteru, wprowadzić nieco brakującego światła. Teraz światło wraz z głębią, ruchem, materiałem oraz skalą, czyli elementami składowymi Fluent Design, zawitało między innymi do Ustawień systemowych, ale również do Menu Start i Centrum akcji! Pokazaliśmy Wam te miejsca w trzecim wideoporadniku na temat zmian w April 2018 Update.

Jeśli chcecie się dowiedzieć, co jeszcze trafiło do systemu Windows 10, śledźcie koniecznie nasz kanał na YouTube. Już wkrótce pojawi się tam więcej materiałów na temat nowości w April 2018 Update! O wszystkim na bieżąco informujemy Was na CentrumXP oraz na naszych profilach na Facebooku, Instagramie i Twitterze


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=UYiq0-hJCNY

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

Skomentuj

Autor