Surface Headphones 2 oficjalnie zapowiedziane!

Surface Headphones 2 oficjalnie zapowiedziane!

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:52
06.05.2020
1244 wyświetlenia

Microsoft zapowiedział dzisiaj całą gamę nowego sprzętu, wliczając w to Surface Go 2, Surface Book 3, Surface Headphones 2, Surface Earbuds, Surface Dock 2 i USB-C Travel Hub, a także nowe zestawy klawiatura + mysz. Znamy już wygląd, specyfikację, ceny oraz planowane daty wydania tych nowości. W tym artykule przyjrzymy się bliżej drugiej generacji słuchawek Surface Headphones, sprawdzimy ich specyfikację, cenę oraz datę wydania.

Na konferencji sprzętowej Surface zeszłej jesieni Microsoft przedstawił światu Surface Headphones, pierwsze urządzenie stricte dźwiękowe w swojej ofercie — i już wtedy wiadomo było, że nie ostatnie. Na drugą generację inteligentnych słuchawek nausznych nie trzeba było długo czekać. Jak twierdzi producent, powszechna jest opinia, że założenie słuchawek jest w dzisiejszych czasach odpowiednikiem zamknięcia drzwi biura, by móc się skupić. Dużą rolę odgrywa w tym możliwość tłumienia hałasu, która jest jedną z popisowych możliwości słuchawek Microsoftu.

Surface Headphones 2

Surface Headphones 2 zostały zaprojektowane tak, by osiadały komfortowo na naszych uszach i otaczały je spektakularną jakością dźwięku, wliczając w to 13 poziomów kontroli hałasu otoczenia. W drugiej generacji Microsoft poprawił jakość dźwięku i żywotność baterii, która zapewnić ma do 20 godzin czystego dźwięku. Aktywna redukcja hałasu regulowana jest poprzez intuicyjne powierzchnie dotykowe słuchawek i dostrojona tak, by blokować lub wzmacniać głosy ludzi. Funkcjonalność ta okaże się przydatna, gdy pracujemy z domu, a wokół dobiegają typowe dźwięki życia — dzieci, współlokatorów, bliskich osób czy zwierząt.

Nowa generacja słuchawek posiada zaktualizowany design, który zapewnia możliwość obrotu każdej ze słuchawek o 180º, co umożliwia ich wygodne noszenie na szyi. Dodano też nowy wariant kolorystyczny wykończenia Black (obok wcześniejszego Platinum). Surface Headphones 2 w cenie 1199 zł będą do kupienia od 6 czerwca.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://blogs.windows.com/devices/2020/05/06/introducing-surface-go-2-surface-book-3-surface-headphones-2-and-surface-earbuds/

Polecamy również w kategorii Urządzenia