Surface Go LTE otrzymał istotny certyfikat

Surface Go LTE otrzymał istotny certyfikat

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
10:55
03.10.2018
1565 wyświetleń

Jesteśmy już po evencie całkowicie poświęconym linii Surface. W jego trakcie usłyszeliśmy o oficjalnej premierze October 2018 Update dla Windows 10, zobaczyliśmy nowe produkty Surface Pro 6, Surface Laptop 2, Surface Studio 2, Surface Headphones oraz zapoznano nas z usługą Surface All Access. Niestety podczas nowojorskiej imprezy zabrakło czasu na prezentację Surface Go w wersji LTE.

Urządzenie Surface Go miało swoją premierę w połowie roku. Niestety bez modułu LTE, który zapewniałby połączenie z siecią najwyżej jakości. Niedługo po premierze, w związku z prośbami społeczności, Microsoft ogłosił, że w niedługim czasie zostanie wydany model z modułem LTE. Oczekiwaliśmy, że urządzenie zostanie zaprezentowane w Nowym Jorku, ale tak się nie stało. Możemy jednak założyć, że nie doszło do tego ze względów formalnych.

Certyfikat FCC dla Surface Go

Według doniesień serwisu Windowslatest.com, dopiero 1 października Microsoft otrzymał certyfikat Federalnej Komisji Łączności, na mocy którego firma może instalować moduły LTE w Surface Go, pracujące na wykazanych częstotliwościach. Być może to jest powodem, że Microsoft nie zdążył przygotować prezentacji Surface Go LTE na wczorajsze wydarzenie i na oficjalną premierę poczekamy jeszcze kilka dni.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.windowslatest.com/2018/10/03/microsofts-surface-go-lte-variant-appears-to-have-passed-fcc-certification/

Polecamy również w kategorii Surface Go