Surface Duo i Neo wypatrzone w naturalnym środowisku

Surface Duo i Neo wypatrzone w naturalnym środowisku

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
11:10
14.01.2020
706 wyświetleń

Ostatnio, po raz pierwszy po październikowej konferencji, Surface Duo pokazał się w rękach Satya Nadelli. To jednak nie koniec i nowe urządzenia Surface wypatrzono kolejny raz w naturalnym środowisku i pozwolę sobie zastosować tutaj taką przyrodniczą analogię. Panos Panay na swoim koncie na Instagramie podzielił się ciekawą fotografią oraz komentarzem do niej, który dotyczył tego, jak ciekawa jest praca twórcy produktów. Podkreślił, że stale muszą oni przekraczać swoje własne granice, by sprawdzić, co nowego można jeszcze zaproponować użytkownikom.

Surface Devices Panos Panay

Głównym bohaterem fotografii jest oczywiście Surface Hub 2S, który pełni w tym scenariuszu funkcję.... monitora biurkowego, ewentualnie desktopa. To doprawdy zaskakujące zastosowanie dla 55-calowego ekranu i obawy o stan kręgów szyjnych użytkownika tego zestawu są całkiem zasadne. To jednak nie Surface Hub 2S jest najciekawszym elementem tego zdjęcia, a to, co leży bezpośrednio obok niego.

Dwa smukłe prostokątne urządzenia od razu dają się poznać - są to oczywiście Surface Duo oraz Surface Neo. W przypadku większego urządzenia można wypatrzeć tam również klawiaturę zainstalowaną między dwoma ekranami. Świadczyć to może o tym, że urządzenia te są bliskie finalizacji, choć to nie jest nic pewnego. Windows 10X, pod kontrolą którego pracować będzie Neo, jest jeszcze w bliżej nieznanym stadium rozwoju. To samo tyczy się zresztą specjalnej wersji Androida, którego mamy znaleźć w Surface Duo.

To jednak nie wszystko! Na biurku znajdziemy też Surface Pro, Surface Laptop (zapewne jego najnowszą, trzecią wersję), klawiaturę Surface, myszkę Surface Precision, ale również rysik Surface Slim Pen umieszczony w bezprzewodowej stacji ładującej oraz słuchawki Surface Buds.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/months-before-release-satya-nadella-and-panos-panay-are-hyping-up-the-surface-neo-and-duo

Polecamy również w kategorii Surface Duo