Szef Microsoftu Satya Nadella już dziś używa Surface Duo

Szef Microsoftu Satya Nadella już dziś używa Surface Duo

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
12:24
13.01.2020
1158 wyświetleń

Surface Duo i Neo zaprezentowały się od funkcjonalnej strony już w październiku zeszłego roku. Nadal są jednak w fazie rozwojowej i o wielu aspektach działania obu urządzeń wiemy niewiele. Microsoft cały czas rozwija i testuje te urządzenia, również w tak zwanym boju, choć praktyczne testy nie wychodzą rzecz jasna poza mury Microsoftu. Jest jednak pewna osoba, której zdanie i opinia liczy się najbardziej - to oczywiście szef Microsoftu, Satya Nadella. Dlatego wcale mnie nie dziwi to, że Nadella już teraz ma do dyspozycji nowe Surface'y i być może używa ich regularnie.

Dowód na to pojawił się na Twitterze Briana Sozziego, który jest redaktorem Yahoo Finance. Podczas jednej z rozmów z CEO Microsoftu jego rozmówca wyciągnął Surface Duo z kieszeni i zaprezentował jego możliwości. Owa prezentacja została uwieczniona na fotografii zamieszczonej na profilu Sozziego. Muszę przyznać, że Duo prezentuje się na tym zdjęciu wyjątkowo dobrze, choć widać w sumie niewiele. Rzuca się w oczy to, jak smukłe będzie to urządzenie. Konstrukcja Surface Duo jest zaskakująca pod wieloma względami.

Surface Duo, którego traktować można w kategoriach legendarnego Surface Phone, będzie pracować pod kontrolą Androida. Gigant nawet nie próbuje po raz kolejny tworzyć swojej własnej platformy mobilnej, zresztą jest na to zdecydowanie za późno. Wybór Androida, który jest systemem dojrzałym z ogromną bazą deweloperów gotowych tworzyć aplikacje na ten system, jest jedynym słusznym i logicznym wyborem.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/satya-nadella-spotted-using-the-upcoming-microsoft-surface-duo/

Polecamy również w kategorii Surface