Surface Book 3 z aktualizacją stabilności, grafiki i zabezpieczeń

Surface Book 3 z aktualizacją stabilności, grafiki i zabezpieczeń

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:17
08.02.2021
1464 wyświetlenia

W zeszły weekend Microsoft wypuścił aktualizacje firmware'u dla urządzeń Surface Book 3. Skupiają się one na poprawkach grafiki, stabilności, integracji usług i zabezpieczeniach. Jest to pierwsza aktualizacja od prawie dwóch miesięcy, dlatego warto ją pobrać.

Microsoft przypomina, że aktualizacje Surface są udostępniane etapami i nie każde urządzenie otrzyma je w tym samym czasie. Ostatecznie jednak trafią na wszystkie urządzenia. W niektórych przypadkach może być potrzebne kliknięcie linku "Zobacz aktualizacje opcjonalne" w ustawieniach Windows Update. Jeśli pojawią się dostępne aktualizacje, zalecane jest zainstalowanie ich wszystkich. Teraz zobaczmy, co pojawiło się w pakiecie z tego miesiąca.

Nazwa w Windows Update Nazwa w Menedżerze urządzeń Lista zmian
Intel Corporation – Display - 27.20.100.8681 Intel(R) Iris(R) Plus Graphics – Display adapters Poprawia wydajność grafiki systemowej, stabilność i bezpieczeństwo.
Intel Corporation – Extension - 27.20.100.8681 Intel(R) Iris(R) Plus Graphics Extension Poprawia integrację między usługami systemowymi i stabilność.
NVIDIA - Display - 27.21.14.5257 NVIDIA GeForce GTX - Display adapters Poprawia wydajność grafiki systemowej, stabilność i bezpieczeństwo.
Surface – Firmware – 9.102.140.0 Surface UEFI – Firmware Dodaje aktualizacje zabezpieczeń i poprawia stabilność systemu.

Aktualizacje są już dostępne dla Surface Book 3 z systemem Windows 10 May 2019 Update (wersja 1903) lub nowszym.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/surface-book-3-gets-a-new-firmware-update/

Polecamy również w kategorii Surface Book