Super płynny ekran 90Hz w Google Pixel 4. Brak zaskoczeń w kwestii specyfikacji

Super płynny ekran 90Hz w Google Pixel 4. Brak zaskoczeń w kwestii specyfikacji

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
12:48
08.08.2019
474 wyświetlenia

Wczoraj mieliśmy premierę Samsunga Galaxy Note 10, którego można śmiało określić mianem Microsoft Phone, więc teraz pora skupić się na jednym z następnych w kolejce do premiery, dużych flagowców. Google Pixel 4 ma mieć swoją premierę w październiku, ale o samym urządzeniu wiemy już całkiem dużo. Dziś pojawił się kolejny, konkretny wyciek, który ujawnia sporo detali na temat specyfikacji czwartego Pixela.

Pixel nigdy nie był najładniejszy ani najwydajniejszy. Miał za to dwie zalety - najlepszy aparat na rynku i czystego Androida. To sprawiało, że sprzedawał się całkiem nieźle. W czasach, w których producenci prześcigają się w ilości obiektywów, jeden skromny obiektyw w Pixelu 3 przestał działać. Nie chodzi tu już nawet o samą jakość, tylko aspekt marketingowy. Ludzie wyszli z założenia, że więcej obiektywów = lepszy aparat. Pixel 4 nadal będzie skromny pod tym względem i będzie oferować 2 obiektywy, jeden klasyczny a drugi telephoto. Pełna specyfikacja, ujawniona przez 9to5Google, prezentuje się następująco.

Nowy Pixel będzie mieć 5,7-calowy ekran Full HD+, a jego większy brat, Pixel 4 XL, 6,3-calowy o rozdzielczości Quad HD+. Oba telefony obsługiwać będą 90Hz, a Google nazwało tę nowość Smooth Display. Pixel 4 będzie mieć baterię o pojemności 2,800 mAh, a Pixel 4 XL - 3,700 mAh. Oba będą zasilane procesorem Snapdragon 855 z 6GB RAM. Do wyboru będziemy mieć wersje 64GB i 128GB. Ponownie seria Pixel nie zaskakuje i nie zachwyca pod tym względem. Znajdzie się tu jednak miejsce na innowacje w postaci wykrywania gestów. Pixel 4 będzie posiadał zintegrowaną technologię ich wykrywania, opracowywaną w ramach projektu Soli.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://9to5google.com/2019/08/07/exclusive-google-pixel-4-display-specs-more/

Polecamy również w kategorii Google