Skype bez logowania/konta Microsoft

Skype bez logowania/konta Microsoft

 Damian Więcławek
Damian Więcławek
00:00
20.05.2017
4675 wyświetleń

OneDrive jako wirtualny dysk działa w sieci i niestety, aby posiadać własną przestrzeń dyskową w OneDrive, należy posiadać konto. Jednak nawet nie posiadając konta Microsoft, jest sposób, aby korzystać z wirtualnego dysku. W tej poradzie pokażemy, jak udostępniony plik znajdujący się w OneDrive, może zostać otworzony i zedytowany przez użytkownika nieposiadającego konta Microsoft oraz nieposiadającego zainstalowanej aplikacji.

 1. Na początek udostępnimy plik w aplikacji OneDrive
 2. W celu zmiany języka na dole strony rozwijamy listę z językami i wybieramy docelowy.
 3. jak zmienić język

 4. Teraz zajmiemy się tworzeniem przycisku. Pierwszym krokiem jest wpisanie nazwy użytkownika programu Skype w polu pod napisem Wpisz swoją nazwę użytkownika Skype'a.
 5. jak wstawić Skype na stronę

 6. W kolejnym kroku wybieramy sposób działania przycisku. Zaznaczamy według własnego uznania opcję Rozmowa oraz Czat. Opcje te powodują, że osoba klikająca przycisk może się skontaktować za pomocą wiadomości czatu albo dzwoniąc. Możliwe jest także zaznaczenie dwóch opcji naraz.
 7. jak skonfigurować przycisk

 8. Na koniec dostosowujemy wygląd przycisku, wybierając jego kolor oraz rozmiar. Całość jest widoczna w polu Podgląd przycisku kontaktu.
 9. jak dostosować przycisk

 10. Przycisk skonfigurowany. Na koniec wystarczy skopiować wygenerowany kod z pola Skopiuj i wklej poniższy kod oraz wklejając go docelowo na wybranej stronie.
 11. jak wkleić Skype na stronę

To wszystko. Należy jedynie pamiętać, że osoby nieznajdujące się na liście kontaktów nie będą mogły się z nami kontaktować, jeżeli w ustawieniach programu Skype wyłączona jest opcja rozmowy ze wszystkimi osobami. Opcję tę można włączyć, przechodząc do ustawień programu Skype i w sekcji Rozmowy zaznaczając pozycję Pozwól wszystkim na rozmowę ze mną.

jak ustawić odbieranie rozmów


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Porady Skype