Satya Nadella poprowadzi keynote otwierający konferencję NRF 2020

Satya Nadella poprowadzi keynote otwierający konferencję NRF 2020

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
15:56
08.01.2020
595 wyświetleń

W najbliższą sobotę w Nowym Jorku odbędzie się NRF 2020: Retail's Big Show & Expo, czyli największa konferencja retailowa na świecie. Kierowane do detalistów wydarzenie gromadzi blisko 38 tysięcy uczestników i ponad 800 wystawców. Wśród nich znajduje się Microsoft, którego CEO, Satya Nadella, poprowadzi otwierający keynote. Na konferencji będzie można też zwiedzić stanowisko firmy, a także wstąpić do Flagship Store na Piątej Alei.

Satya Nadella rozpocznie konferencję keynotem, w którym przedyskutuje, jak technologia przekształca biznes detaliczny i jak zapewnić świetne doświadczenie klienta. Uczestnicy będą mogli udać się do stanowiska Microsoft (Booth #4501), aby wziąć udział w oryginalnym pokazie:

Doświadcz technologii, jak gdybyś przechadzał się po sklepie. Niezależnie, czy jest to rozwiązanie dla sklepu spożywczego, odzieżowego, biura, pozasklepowe lub dla łańcucha dostaw, wycieczka ta pozwoli wam z łatwością zbliżyć się do retailowej wizji przyszłości według Microsoftu.
— Shelley Bransten, CVP, WW Retail & Consumer Goods Industry

Microsoft zaprasza też na wizytę do swojego nowojorskiego Flagship Store mieszczącego się przy 5th Avenue. Będzie można wziąć tam udział w 90-minutowej wycieczce prezentującej wizję i harmonogram technologii sklepowej. Uczestnicy dowiedzą się, jakie praktyki stosuje Microsoft, by zapewnić najlepszą obsługę klienta, a od wybranych członków załogi usłyszą o różnych rolach i obowiązkach z dość szerokiego zakresu, obejmującego m.in. merchandising, planogram, wsparcie techniczne, zarządzanie sklepem czy rozwój społeczny.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://cloudblogs.microsoft.com/industry-blog/retail/2020/01/07/4-must-dos-and-3-trends-to-watch-for-your-trip-to-nrf-2020/

Polecamy również w kategorii Microsoft