Menu kategorii
 • Rezerwacja usługi jako klient

  Rezerwacja usługi jako klient

   Łukasz Klimkiewicz
  Łukasz Klimkiewicz
  00:00
  27.10.2017
  670 wyświetleń

  Rezerwowanie terminów w witrynie rezerwacji jako klient to proces składający się zaledwie z kilku bardzo prostych kroków.

  Przede wszystkim wybieramy usługę, z której chcemy skorzystać.

  Wybór usługi

  Dalej w kalendarzu wybieramy miesiąc i dzień spotkania, następnie z listy wybieramy pracownika, który nam odpowiada lub wybieramy opcję dowolnej osoby i wskazujemy godzinę, na którą chcemy umówić spotkanie.

  Wybór terminu i pracownika

  W ostatnim kroku wprowadzamy informacje o sobie – imię i nazwisko, adres e-mail, numer kontaktowy i miasto oraz opcjonalnie notatkę z uwagami dotyczącymi spotkania, które zostaną przekazane wybranemu pracownikowi. Podane informacje osobiste zostaną również zapisane na liście klientów firmy w usłudze Microsoft Bookings.

  Szczegóły klienta

  Rezerwację terminu spotkania finalizujemy, klikając przycisk Zarezerwuj. Po zapisaniu rezerwacji w systemie możemy zapoznać się z jej podsumowaniem. Na ekranie posumowania widzimy wybraną usługę, jej koszt, datę i godzinę, wybranego pracownika i opcje ponownego zaplanowania, anulowania i utworzenia nowego terminu.

  Ekran podsumowania rezerwacji terminu

  Zarezerwowany termin zostaje następnie zapisany w firmowym kalendarzu wraz ze szczegółami, a na firmową skrzynkę pocztową przychodzi wiadomość informująca o rezerwacji.

  Wiadomość e-mail z podsumowaniem rezerwacji


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło:

  Polecamy również w kategorii Bookings