Poznajmy nowe akcesoria Microsoft: adapter 4K, klawiatury i myszy

Poznajmy nowe akcesoria Microsoft: adapter 4K, klawiatury i myszy

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:57
01.10.2020
3084 wyświetlenia

Spośród dzisiejszych zapowiedzi sprzętowych Microsoftu pisaliśmy już o Surface Pro X z procesorem SQ2 oraz o Surface Laptop Go. Oprócz nich Microsoft zaprezentował szereg akcesoriów ze słynnych serii Compact, Ergonomic i nie tylko. Więcej o nich dowiecie się z dalszej części artykułu.

Jeśli wasze domowe konfiguracje wymagają odświeżenia w tym sezonie świątecznym, Microsoft przygotował dla was nowe akcesoria, które pasują do przestrzeni domowych, służbowych i szkolnych.

Microsoft Designer Compact Keyboard

Microsoft Designer Compact Keyboard

Microsoft Designer Compact Keyboard to smukła, wąska i elegancka klawiatura zoptymalizowana pod kątem nowoczesnej produktywności. Przy łączności Bluetooth pozwala płynnie przełączać się między trzema urządzeniami. Klawiatura oferuje aż 2 lata pracy na baterii i dwie opcje kolorystyczne. Cena wynosić będzie 69,99 USD (ok. 267 zł).

Microsoft Number Pad

Microsoft Number Pad

Microsoft Number Pad to smukła, nowoczesna i elegancka klawiatura numeryczna z łącznością Bluetooth. Współpracuje z większością modeli Surface i nowoczesnych pecetów. Cena wynosić będzie 29,99 USD (ok. 115 zł).

Microsoft 4K Wireless Display Adapter

Microsoft 4K Wireless Display Adapter

Microsoft 4K Wireless Display Adapter oferuje najprostszy sposób na transmitowanie zawartości z komputera z Windows na duży ekran. Adapter bezprzewodowy wspiera rozdzielczość 4K. Cena wynosić będzie 69,99 USD (ok. 267, zł).

Microsoft Bluetooth Ergonomic Mouse

Microsoft Bluetooth Ergonomic Mouse

Microsoft Bluetooth Ergonomic Mouse łączy komfortowy, ergonomiczny design z działaniem bezprzewodowym klasy premium. Mysz posiada wygodne oparcie na kciuk, lekki i wytrzymały design oraz dwa personalizowane przyciski. Dostępna w kilku wariantach kolorystycznych. Cena wynosić będzie 49,99 USD (ok. 190 zł).

Microsoft Modern Mobile Mouse

Microsoft Modern Mobile Mouse

Microsoft Modern Mobile Mouse jest już dostępna w kolorze Sandstone. Ta lekka i przenośna mysz stanowi idealne dopełnienie dla nowego Surface Laptop Go. Cena myszy w polskim Microsoft Store wynosi 169 zł (lub 152,10 zł dla uprawnionych uczniów, rodziców i nauczycieli).


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://blogs.windows.com/devices/2020/10/01/introducing-surface-laptop-go-new-updates-to-surface-pro-x-and-new-accessories/

Polecamy również w kategorii Urządzenia