Powrót do przeszłości z Windows Timeline

Powrót do przeszłości z Windows Timeline

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
10:01
02.05.2018
1 komentarz
1155 wyświetleń

Wiosenna aktualizacja April 2018 Update wreszcie się pojawiła i zaczęła już spływać na pierwsze komputery. Wraz z nią do systemu trafi kilka bardzo ciekawych nowości, a najbardziej oczekiwaną i spektakularną z nich jest oczywiście Windows Timeline. Pod wieloma względami jest to rewolucja, która ma znacznie ułatwić korzystanie z Windows 10. Pozwoli ona dosłownie cofnąć się w czasie! Czym jest rzeczona Oś czasu i do czego może się przydać? Wszystko Wam wyjaśnimy!

Windows Timeline

Jest to całkiem nowe miejsce, w którym odnajdziemy nasze najważniejsze działania z przeszłości, wykonywane podczas pracy z systemem. Co więcej, działa to na przestrzeni wielu różnych urządzeń! Również na telefonach za pośrednictwem mobilnej przeglądarki Edge. Nowa funkcja ma na celu ułatwienie przenoszenia pracy między nimi. Wszystkie najważniejsze informacje o Timeline przedstawiliśmy w pierwszym odcinku specjalnej serii wideo-poradników dotyczących nowości w April Update. Dowiecie się, gdzie znaleźć oraz jak skonfigurować i używać Osi czasu. Zapraszamy do oglądania!

Podzielcie się wrażeniami z korzystania z Windows Timeline. Czy Waszym zdaniem jest to przydatna funkcja? Czy będziecie z niej korzystać na co dzień? Jeśli chcecie się dowiedzieć o wszystkich nowościach, które trafiły właśnie do systemu Windows 10 i w jaki sposób z nich skorzystać, śledźcie koniecznie nasz kanał na YouTube. Już wkrótce pojawi się tam więcej materiałów na temat Windows 10 April 2018 Update. Bądźcie z nami!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=mMZaGqtZIUM

Polecamy również w kategorii Windows 10

Komentarze

  • Adrian 20:47 02.05.2018

    Timeline to najlepszy ficzer, jaki pojawił się w Windows od lat. Nie licząc kwestii wyglądu, czyli ciągle rozwijającego się Fluent Design :)

Skomentuj

Autor