Menu kategorii
 • Pełna aplikacja Yammer dostępna wewnątrz Microsoft Teams

  Pełna aplikacja Yammer dostępna wewnątrz Microsoft Teams

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  17:42
  20.04.2020
  1877 wyświetleń

  Microsoft ogłosił wydanie nowej aplikacji Yammer pod nazwą Społeczności (Communities) dla Microsoft Teams. Jest to w pełni interaktywna aplikacja Yammer, która wnosi społeczności i interakcje bezpośrednio do Teams. Od dziś aplikacja jest dostępna w Teamsowym sklepie z aplikacjami.

  Zwiększ zaangażowanie w organizacji dzięki konwersacjom i społecznościom.
  Dodaj w pełni interakcyjne środowisko usługi Yammer do usługi Microsoft Teams. Społeczności usługi Yammer zapewniają łączność w organizacji, umożliwiając kontaktowanie się z kierownictwem, oglądanie wydarzeń na żywo oraz bycie na bieżąco z wiadomościami i ogłoszeniami. Społeczności umożliwiają też udostępnianie wiedzy, zadawanie pytań, uzyskiwanie odpowiedzi oraz budowanie relacji między zespołami i działami w organizacji. Dodaj aplikację Yammer i przypnij ją do paska nawigacji. Oto usługa Yammer w usłudze Teams.

  Społeczności to miejsce służące do komunikacji w całej firmie, dzielenia się wiedzą i angażowania pracowników. Przykładowo za pomocą aplikacji menadżerowie mogą tworzyć ankiety i kwestionariusze dla całej firmy i błyskawicznie powiadomić ludzi o ważnych wiadomościach, udostępniając je całej organizacji lub wybranym grupom. Aplikacja daje wgląd w zasięg i oddziaływanie tych udostępnień. Znajome doświadczenie Yammera pozwala łatwo odkrywać cenne konwersacje, zadawać pytania, wołać ekspertów poprzez @wzmiankowanie czy oznaczać najlepsze odpowiedzi. Liderzy mogą używać funkcji wydarzeń na żywo, by transmitować przemówienia, spotkania, interaktywne konwersacje, sesje Q&A lub inną zawartość.

  Yammer Communities - Microsoft Teams

  Społeczności można już pobrać z Teamsowego sklepu z aplikacjami. Wystarczy kliknąć przycisk Aplikacje w lewym dolnym rogu, wyszukać Społeczności, przejść do wyniku i kliknąć Dodaj. Można również skorzystać z bezpośredniego linka.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://officeblogs.wpengine.com/en-us/2020/04/20/connect-people-across-entire-organization-through-communities-microsoft-teams/

  Polecamy również w kategorii Teams