Październikowa konferencja Surface będzie transmitowana na żywo. Znamy już godzinę

Październikowa konferencja Surface będzie transmitowana na żywo. Znamy już godzinę

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
23:51
12.09.2019
441 wyświetlenie

Pod koniec sierpnia Microsoft zaczął wysyłać zaproszenia na październikowy "Microsoft Event", który nie może być niczym innym, jak tylko "konferencją Surface", choć gigant stara się zachować pozory tajemniczości. Do tej pory wiadomo było jedynie, że wydarzenie odbędzie się 2 października w Nowym Jorku. Microsoft zaczyna tymczasem odkrywać karty.

Firma zaczęła podawać w zaproszeniach więcej szczegółów. Dowiadujemy się, że miejscem eventu będzie Starrett-Lehigh Building na 601 West 26th Street na Manhattanie, zaś godziną — 10 AM czasu wschodniego, czyli 16:00 czasu polskiego. Poza tym konferencja będzie transmitowana online. To ważna zmiana w porównaniu z zeszłym rokiem. Ostatnia konferencja Surface odbyła się w tym samym dniu, ale w mniejszym obiekcie i nie była transmitowana. Microsoft zaprezentował na niej Windows 10 October 2018 Update, Surface Pro 6, Surface Laptop 2, Surface Studio 2, Surface Headphones, Timeline na Androidzie i Surface All Access. Nasze podsumowanie możecie obejrzeć tutaj.

Konferencja Surface 2019

Zaktualizowany został również wygląd zaproszenia. Usunięto zwyczajowe "Save the date" i zastąpiono je hasłem "Dołącz do nas, by zobaczyć, co dalej". Dostrzegamy też ewolucję logo. Na sierpniowej grafice składało się ono z czterech niedokończonych kwadratów, układających się w branding Microsoftu występujący na urządzeniach Surface. Wyglądało ono trochę jak wygrawerowane na chropowatej powierzchni przypominającej obudowę tabletu. Nowa wersja składa się już z trzech pełnych kwadratów pokrytych szarym gradientem oraz jednego, który wygląda jak niedokończona piramida widziana z góry. Czy to tylko radosna twórczość grafików, czy może jednak stoi za tym jakiś ukryty przekaz — tego jeszcze nie udało się rozszyfrować.

Skoro znamy już miejsce, czas i godzinę, to teraz zostało nam cierpliwie czekać... No dobra, pewnie nie wszyscy będą tacy cierpliwi i jeszcze nie raz pojawią się przecieki, spekulacje i plotki, o których zapewne napiszemy. Oczywiście jak zwykle możecie się spodziewać relacji z konferencji na CentrumXP! Startujemy we środę, 2 października, o godzinie 16:00. Bądźcie wtedy z nami!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/microsoft-to-live-stream-its-upcoming-surface-event

Polecamy również w kategorii Surface