Panos Panay znów sfotografował się z Surface Duo w specjalnej oprawie

Panos Panay znów sfotografował się z Surface Duo w specjalnej oprawie

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:38
16.07.2020
2262 wyświetlenia

Panos Panay, Chief Product Officer i szef działu Surface, znany jest z używania na co dzień prototypowych lub przedpremierowych urządzeń marki, którą kieruje. Wielokrotnie widywany był z Surface Duo (wcześniej znanym jako legendarny "Surface Phone"), którego był jednym z pierwszych użytkowników. I choć pierwszy telefon Microsoftu z Androidem nie jest już sam w sobie żadnym sekretem, to nadal nie wszystkie pytania mają odpowiedzi.

Często pojawiają się pytania o ulokowanie aparatu, dokładną specyfikację czy o specjalny futerał, który był już widywany na zdjęciach. Microsoft ostrożnie dawkuje te informacje i nie chce zdradzać wszystkiego ze zbyt dużym wyprzedzeniem. Niedawno wyciekła specyfikacja mówi o zawartym SoC Snapdragon 855 SoC wraz z 6 GB RAM, 64/256 GB pamięci, aparatem 11 MP, ekranem AMOLED 5,6 cala z rozdzielczością 1800 x 1350, czytnikiem linii papilarnych i baterią 3460 mAh. Urządzenie ma działać pod kontrolą specjalnej wersji Androida 10 i wkrótce otrzymać aktualizację do Androida 11. Skoro (domniemaną) specyfikację już znamy, zobaczmy, co takiego wrzucił Panos Panay.

Surface Duo

Widziany tu Surface Duo różni się od tego z pierwszych materiałów marketingowych i prezentacji na scenie. Panos Panay używa specjalnej oprawy z "bumperem", który najwyraźniej zapewnia bardziej stabilny chwyt składanego, dwuekranowego urządzenia. Oprawa zabezpiecza też wszystkie krawędzie zewnętrzne smartfona. Co ciekawe, widzimy ją po raz drugi. Panay już na początku miesiąca sfotografował się z tak opakowanym Surfacem.

Krążą pogłoski, że Surface Duo trafi do sprzedaży w najbliższych tygodniach, choć nie zostały w żaden sposób potwierdzone. Panos Panay jak zwykle nakręca hype, niemniej jednak wcześniej zdarzało mu się to robić nawet z bardzo dużym wyprzedzeniem.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-panos-panay-surface-duo/

Polecamy również w kategorii Surface Duo