Panoramiczne zdjęcia zmierzają do SkyDrive

Panoramiczne zdjęcia zmierzają do SkyDrive

 Łukasz Klimkiewicz
Łukasz Klimkiewicz
13:52
26.05.2013
2478 wyświetleń

Użytkownicy urządzeń z Windows Phone mogą robić panoramiczne zdjęcia do nawet 360 stopni dzięki aplikacji Photosynth. Dzielić się nimi mogą tylko na Facebooku i Twitterze. Niedługo ma to ulec zmianie, ponieważ Photosynth ma zostać zintegrowane z chmurowym dyskiem SkyDrive, ale nie wiadomo kiedy do tego dojdzie.

Microsoft w ciągu ostatnich kilku tygodni do usługi SkyDrive i jej mobilnej aplikacji dla Windows Phone dodał kilka usprawnień. Użytkownicy na swój internetowy dysk mogą dodawać zdjęcia i filmy w najwyższej jakości i przeglądać je na dysku w postaci osi czasu. SkyDrive dzieli też zdjęcia na kategorie, m.in. pod względem miejsca, w którym zdjęcie lub nagranie zostało zrobione. Poprawione zostało też działanie aplikacji desktopowej.

Według doniesień serwisu Liveside.net Microsoft pracuje nad wprowadzeniem Photosynth do SkyDrive, ale nie podaje kiedy funkcja miałaby zostać ostatecznie zaimplementowana. Obecnie użytkownicy systemu Windows Phonę mogą dzielić się swoimi panoramicznymi zdjęciami tylko w serwisach Facebook, Twitter i na oficjalnej stronie Photosynth. W informacjach dotyczących ostatnich aktualizacji SkyDrive Microsoft podawał, że w ciągu kilku najbliższych tygodni usługa doczeka się kolejnych zmian i nowości, dlatego należy się spodziewać, że Photosynth zostanie wprowadzone do SkyDrive już na początku czerwca.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: http://www.liveside.net/2013/05/25/exclusive-skydrive-com-to-get-built-in-photosynth-3d-panorama-mode/

Polecamy również w kategorii SkyDrive