Pan Spinacz został wskrzeszony! Niestety tylko na chwilę

Pan Spinacz został wskrzeszony! Niestety tylko na chwilę

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
13:41
22.03.2019
3956 wyświetleń

Clippy, czyli słynny spinacz pakietu Office, który pełnił funkcję naszego asystenta, zniknął już jakiś czas temu. Był to taki znak czasów, który wyjątkowo spolaryzował użytkowników Office. Podzielili się oni na dwie grupy. Pierwsza Clippiego szczerze nienawidziła, między innymi za jego natarczywość. Druga natomiast się z nim wręcz zaprzyjaźniła, choć jego przydatność była wyjątkowo niska. Był on dla nich swoistą maskotką. Teraz, dzięki staraniom fanów miłego pana Spinacza, Clippy miał szansę powrócić, tym razem jako rozszerzenie do Microsoft Teams. No i na krótką chwilą faktycznie powrócił!

Clippy Teams

Naklejki ze Spinaczem można było pobrać z platformy GitHub i zaimportować do Teams. Jednak szczęście trwało zaledwie jeden dzień, bo reakcja Microsoftu była szybka i bezlitosna. Clippy po raz kolejny zakończył żywot. Dlaczego? Oficjalnego stanowiska na ten temat nie ma, ale można się tylko domyślać, że Microsoft nie chce, by powrócił on w żadnej formie.

Clippy Teams

Fani pana Spinacza rozpoczęli swego rodzaju petycję, aby przywrócić swojego ulubieńca do Microsoft Teams. Jeśli Wy również tego chcecie, to możecie zagłosować TUTAJ. Microsoft bardzo uważnie słucha głosów społeczności i być może petycja okaże się skuteczna. Szkoda czy nie nie bardzo? Dajcie znać w komentarzach!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.theverge.com/2019/3/22/18276923/microsoft-clippy-microsoft-teams-stickers-removal

Polecamy również w kategorii Teams