Menu kategorii
 • Pakiet nowych funkcji na trzecie urodziny Microsoft Teams

  Pakiet nowych funkcji na trzecie urodziny Microsoft Teams

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  18:24
  19.03.2020
  4065 wyświetleń

  W tym tygodniu mijają trzy lata od premiery Microsoft Teams. W poprzednim tekście omawialiśmy najnowsze statystyki, którymi podzielił się z tej okazji Microsoft, a także prześledziliśmy dotychczasową historię Zespołów. Z ich urodzinami wiąże się też zestaw nowych funkcji i kilka zapowiedzi, którym teraz się przyjrzymy.

  Redukcja hałasu w czasie rzeczywistym

  Wielu z nas uczestniczyło w połączeniach, w których musiało wysłuchiwać czyjegoś stukania w klawiaturę albo tłukących się garnków w kuchni. Takie zbędne odgłosy w tle są teraz wyłapywane i wyciszane przez Teams dzięki funkcji redukcji hałasu. Pozwoli to lepiej usłyszeć rozmówców i samemu być przez nich słyszanym.

  Ręce do góry!

  Na większych spotkaniach poszczególnym uczestnikom może być trudno włączyć się w dyskusję, gdy mają coś do powiedzenia. Nowa funkcja podniesienia ręki pozwoli każdemu użytkownikowi zasygnalizować, że chce zabrać głos.

  Teams - podnieś rękę

  Teams w przemyśle — integracja z HMD

  Pracownicy przemysłowi działają najefektywniej, gdy pozostają bezpieczni. Poprzez nową integrację Teams z zakładanymi na głowę urządzeniami RealWear pracownicy pierwszej linii mogą uzyskiwać informacje i komunikować się zdalnie z ekspertami, nie używając do tego rąk.

  Teams - podnieś rękę

  Bookings w Teams

  Integracja aplikacji Microsoft Bookings z Microsoft Teams ułatwia planowanie, zarządzanie i prowadzenie wirtualnych spotkań.

  Czat w osobnym oknie

  Teams pozwoli wkrótce odłączyć czat i wyświetlić go w osobnym oknie.

  Wsparcie dla trybu offline i niskiej przepustowości

  Teams pozwala odczytywać wiadomości czatu i odpowiadać na nie, nawet gdy nie mamy połączenia z Internetem.

  Nowe funkcje, o ile nie zostało wskazane inaczej (czyli gdy nie użyliśmy czasu teraźniejszego), zostaną uruchomione w tym roku.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.microsoft.com/en-us/microsoft-365/blog/2020/03/19/microsoft-teams-3-everything-you-need-connect-teammates-be-more-productive/

  Polecamy również w kategorii Teams