Menu kategorii
 • Pakiet Microsoft Office Small Business 2007

  Pakiet Microsoft Office Small Business 2007

   Microsoft
  Microsoft
  00:00
  14.05.2006
  11087 wyświetleń

  Pakiet Microsoft Office Small Business 2007 to kompletny zestaw narzędzi zwiększających produktywność oraz wspomagających zarządzanie relacjami z klientami. Dostępne programy są przydatne do wykonywania rutynowych zadań, do efektywnego i scentralizowanego zarządzania informacjami o klientach i partnerach, a także do samodzielnego tworzenia profesjonalnych kampanii oraz materiałów marketingowych.

  Zmiany w interfejsach programów pakietu Microsoft Office Small Business 2007 obejmują menu i paski narzędzi w programie Microsoft Office Excel 2007. W nowym interfejsie odpowiednie funkcje są automatycznie wyświetlane w zależności od zadań oraz w momencie, kiedy są potrzebne.

  Korzystając z nowych oraz ulepszonych narzędzi w pakiecie Office Small Business 2007, można pracować szybciej i wydajniej. Możliwe jest również łatwe tworzenie profesjonalnie wyglądających dokumentów. Nowe menu i paski narzędzi automatycznie udostępniają polecenia oraz opcje zależnie od wykonywanych zadań, dzięki czemu można bez problemu odszukać potrzebne funkcje. Za pomocą funkcji podglądu można sprawdzić efekt zmian przed ich faktycznym wprowadzeniem.

  Pakiet Microsoft Office Small Business 2007 zapewnia kompletny zestaw narzędzi zwiększających produktywność oraz wspomagających zarządzanie relacjami z klientami. Dostępne programy są przydatne do wykonywania rutynowych zadań, do efektywnego i scentralizowanego zarządzania informacjami o klientach i partnerach, a także do samodzielnego tworzenia profesjonalnych kampanii oraz materiałów marketingowych. Pakiet Office Small Business 2007 pomoże Ci zaoszczędzić czas i pracować w zorganizowany sposób, co pozwoli na lepszą obsługę klientów. Poznaj dziesięć głównych czynników, dzięki którym pakiet Office Small Business 2007 pomoże Ci w pracy.

  Programy wchodzące w skład pakietu:

  • Word 2007
  • Excel 2007
  • Outlook 2007
  • PowerPoint 2007
  • Publisher 2007
  • Outlook 2007 + dodatek Business Contact Manager


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło:

  Polecamy również w kategorii Wersje Office 2007