Menu kategorii
 • Pakiet Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych

  Pakiet Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych

   Microsoft
  Microsoft
  00:00
  14.05.2006
  50824 wyświetlenia

  Pakiet Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych stanowi zestaw podstawowych aplikacji, które pomagają użytkownikom w szybkim i łatwym wykonywaniu różnych zadań w domu.

  Zmiany w interfejsach programów pakietu Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych obejmują ulepszenia menu i pasków narzędzi w programie Microsoft Office Excel 2007. Mało wygodne listy rozwijane zostały zastąpione przez elementy interfejsu nazywane wstążkami. Dzięki nim w obrębie osobnych kart organizowane są najczęściej używane polecenia i przyciski. Dostępne karty mogą zawierać przykładowo funkcje dotyczące pisania, wstawiania elementów oraz ustalania układu strony.

  Przeprojektowane menu są również uzależnione od kontekstu, co oznacza, że zmieniają się w zależności od wykonywanej czynności. Na przykład w trakcie formatowania tabeli widoczne są odpowiednie narzędzia związane z tabelami.

  Większość domowych użytkowników komputerów wykorzystuje niewielki procent funkcji dostępnych w programach pakietu Microsoft Office. Ponieważ paski narzędzi oraz menu zostały zorientowane na wyniki i oferują zestaw kart poleceń zamiast rozwijanych menu znanych z poprzednich wersji programów, można łatwo poznać nowe możliwości pakietu Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych. Najczęściej używane funkcje, które były trudno dostępne w interfejsie użytkownika, są teraz gotowe do natychmiastowego użycia. Możesz z łatwością dotrzeć do odpowiednich narzędzi w momencie, kiedy są potrzebne. Ta cecha jest pomocna w szybszej nauce i łatwiejszym uzyskiwaniu lepszych wyników.

  W pakiecie Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych możesz używać ulepszonych menu oraz narzędzi, aby tworzyć dokumenty szybciej, łatwiej i w bardziej intuicyjny sposób. Zredukuj czas i stres związany z poznawaniem nowego oprogramowania dzięki menu i poleceniom prezentującym odpowiednie narzędzia w odpowiednim momencie. Programy z pakietu Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych są łatwiejsze w użyciu dzięki ulepszonemu systemowi pomocy, który zapewnia wskazówki oraz udostępnia łącza do potrzebnych informacji w programach Microsoft Office lub w Internecie.

  Pakiet Microsoft Office 2007 dla Użytkowników Domowych zawiera starannie przygotowane ustawienia dla list wypunktowanych, opcji numerowania oraz tabel, co pozwala na łatwiejsze formatowanie dokumentów w programie Word. Nowe style zapewniają spójny wygląd dokumentów tworzonych w programach Word 2007, Excel 2007 oraz PowerPoint 2007. Pozwala to na efektywną pracę z wykorzystaniem wielu programów.

  Programy wchodzące w skład pakietu:

  • Word 2007
  • Excel 2007
  • PowerPoint 2007
  • OneNote 2007


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło:

  Polecamy również w kategorii Wersje Office 2007