PUBG i PES 2019 za darmo na Xbox One

PUBG i PES 2019 za darmo na Xbox One

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
22:15
07.11.2018
0 komentarzy
775 wyświetleń

Playerunknown's Battlegrounds, czyli słynny PUBG, jest od dziś dostępny na Xbox One całkiem za darmo. Szczegółów tej oferty nie znamy, nie wiemy jak długo będzie trwać, ale na pewno jest ona limitowana. Prawdopodobnie związana jest ze zbliżającym się wydarzeniem X018. Tak czy inaczej warto z tej okazji skorzystać jak najszybciej. Możliwe, że gra będzie darmowa jedynie na czas wydarzenia, a Ci, którzy pobiorą ją w określonym czasie, otrzymają ją na zawsze. Trzeba też pamiętać, że jest to gra multiplayer, więc do działania wymaga aktywnego konta Xbox Live Gold.

Pewną wskazówką jest to, że niedługo kończy się umowa na wyłączność między Microsoftem a wydawcą gry. W grudniu gra ma wreszcie trafić również na PlayStation 4. Być może jest to taka pożegnalna promocja, zanim PUBG przestanie być grą "exclusive" dla Xbox One.

PUBG to gra, która obok Fortnite wypromowała gatunek tak zwanego battle royale. 100 graczy zostaje zrzuconych nad wyspą, gdzie muszą przetrwać rundę, walcząc z innymi. Mapa jest bardzo duża, a rozgrywkę napędza specjalny okrąg, który się zacieśnia w regularnych odstępach czasu. Gdy znajdziemy się poza nim, prawdopodobnie zginiemy. Finał rundy rozgrywa się na bardzo małej powierzchni, gdzie zaledwie kilku pozostałych przy życiu, uzbrojonych po zęby graczy próbuje przetrwać.

PES Xbox One

Ale to nie jedyna promocja, bo posiadacze Xbox One mają okazję zgarnąć również za darmo grę Pro Evolution Soccer 2019, czyli jedynego i największego konkurenta FIFY. Promocje te na pewno nastrajają bardzo pozytywnie przed XO18, które odbędzie się już w tę sobotę w Mexico City. Prawdopodobnie czeka nas wiele bardzo ciekawych nowości.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/pes-19-and-pubg-are-free-for-a-limited-time-on-the-xbox-store/

Polecamy również w kategorii Gry

Komentarze

Skomentuj

Autor