Menu kategorii
 • Outlook w przeglądarce pozwala już dodać Kalendarz Google

  Outlook w przeglądarce pozwala już dodać Kalendarz Google

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  12:46
  15.07.2020
  1956 wyświetleń

  Już od miesięcy Microsoft testuje głębszą integrację Gmaila i Kalendarza Google z Outlookiem w przeglądarce. Pewna jej część dociera właśnie do użytkowników biznesowych. Outlook w przeglądarce pozwala teraz dodać osobiste konto Outlook.com lub konto Kalendarza Google do konta służbowego Outlook, co zapewnia jednoczesny podgląd służbowych i prywatnych kalendarzy w łączonym lub w oddzielnych widokach.

  Nowa funkcjonalność jest od wczoraj udostępniana wszystkim użytkownikom Microsoft 365 z kontem służbowym. Na razie nie wiadomo, kiedy użytkownicy Outlook.com będą mogli także podpiąć konta Gmail i Kalendarza Google. Microsoft testuje tę funkcjonalność już od miesięcy i do tej pory ujawniła się tylko częściowo na ograniczonej liczbie kont.

  Outlook

  Wraz z integracją z usługami Google przeglądarkowa wersja Outlooka otrzymała kilka użytecznych aktualizacji. Teraz będziemy mogli zaplanować, kiedy wiadomości e-mail mają zostać dostarczone, a także wyświetlą się nam sugerowane, szybkie odpowiedzi na podstawie odebranych wiadomości w Outlook w przeglądarce i na urządzeniach mobilnych (póki co nie działa to w j. polskim). Microsoft planuje też dodać sugestie dostępności w mobilnym Outlooku, aby inni mogli wiedzieć, kiedy jesteśmy wolni, aby zaplanować spotkanie.

  Microsoft poprawia również zarządzanie kalendarzem w Outlook w przeglądarce, aby można było bezpośrednio przeglądać kalendarz w skrzynce, zamiast przełączać się między sekcjami skrzynki i kalendarza. Powstają też nowe integracje w mobilnym Outlooku. Po bezpośredniej integracji z Teams dodawane są pojedyncze przyciski spotkań Zoom i Webex. Na Androida w końcu dociera funkcja "Play my emails" zintegrowana z Cortaną.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.theverge.com/2020/7/14/21324171/microsoft-outlook-google-calendar-integration-web-microsoft-365-feature

  Polecamy również w kategorii Outlook