OneDrive z poprawionym układem i działaniem na Androidzie i iOS

OneDrive z poprawionym układem i działaniem na Androidzie i iOS

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
13:39
08.11.2019
1089 wyświetleń

Mobilna aplikacja OneDrive dostała dziś aktualizacje na dwie główne platformy. Zmiany obejmują zarówno wygląd i układ interfejsu, jak też funkcjonalność. Aktualizacje na iOS i Androida zgniatają też parę bugów, szczególnie na telefonach Apple'a, gdzie występowały problemy z wyborem daty wygaśnięcia linków.

Co nowego w OneDrive na iOS (wersja 11.07)?

  • Ikona plików była nieco rozmyta. To zostało poprawione i widzimy ikonę z pełną ostrością.
  • Widok odkrywania u użytkowników biznesowych przeniesiono do lewej sekcji między plikami Office a koszem.
  • Poprawiono widok wyboru daty wygaszenia linków, w którym nie można było zobaczyć dni. Choć dni tygodnia czasem się zlewają, dokładny wybór daty jest istotny i nie ulega to wątpliwości. Użytkownicy premium mogą znów wybrać własną datę wygaśnięcia udostępnianych linków.
  • Nowa funkcja powstała w oparciu o feedback: jeśli doświadczacie jakichkolwiek problemów, potrząśnijcie telefonem i stuknijcie "Zgłoś problem".

Co nowego w OneDrive na Androida?

  • Poprawiono układ listy plików i widoku kafelków, dzięki czemu zawartość prezentuje się ładniej i bardziej spójnie na różnych urządzeniach. Wyszukiwanie plików na kontach służbowych i szkolnych jest szybsze i lepsze.
  • Jak zwykle zaadresowano też trochę pomniejszych bugów i poprawiono działanie oraz niezawodność w całej aplikacji. Jeśli doświadczacie jakichkolwiek problemów, potrząśnijcie telefonem i stuknijcie "Zgłoś problem".

OneDrive na urządzenia z iOS i Androidem pobierzemy bezpłatnie z Apple App Store i Sklepu Play.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/microsoft-onedrive-app-updates-on-ios-and-android-devices-with-ui-design-improvements

Polecamy również w kategorii Android