Menu kategorii
 • OneDrive dla Firm wkrótce z lepszą wyszukiwarką

  OneDrive dla Firm wkrótce z lepszą wyszukiwarką

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  19:49
  31.08.2020
  1712 wyświetlenia

  Microsoft szykuje nowe doświadczenie wyszukiwania w OneDrive dla Firm. Dzięki niemu szybciej będzie można wyszukać pliki w folderach i bibliotekach. Zmiana została właśnie zapowiedziana w centrum administratora Microsoft 365 i zacznie być wdrażana na początku września.

  Po włączeniu nowej funkcjonalności użytkownicy będą mogli wybrać, gdzie chcą szukać, korzystając z menu wysuwanego z paska wyszukiwania. Menu zawiera takie lokalizacje, jak bieżąca biblioteka, moje pliki, wszystkie pliki i cała organizacja. Dzięki tym zmianom filtrowanie plików według lokalizacji będzie się odbywało w pojedynczym interfejsie.

  OneDrive

  Adaptacja usług opartych na chmurze w ostatnich miesiącach mocno przyspieszyła, dlatego dobrze widzieć, że Microsoft udoskonala nawet tak dopracowane produkty, jak OneDrive for Business. Zmiany w nim powinny być widoczne na początku września, niemniej jednak zwykle bywają wdrażane stopniowo, więc na swoich komputerach możemy je zobaczyć później. Oczekuje się, że ogólna dostępność nowego menu nadejdzie pod koniec października.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.onmsft.com/news/onedrive-for-business-is-getting-search-improvements-next-month

  Polecamy również w kategorii OneDrive dla firm