OneDrive dla Firm wkrótce z lepszą wyszukiwarką

OneDrive dla Firm wkrótce z lepszą wyszukiwarką

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
19:49
31.08.2020
2218 wyświetleń

Microsoft szykuje nowe doświadczenie wyszukiwania w OneDrive dla Firm. Dzięki niemu szybciej będzie można wyszukać pliki w folderach i bibliotekach. Zmiana została właśnie zapowiedziana w centrum administratora Microsoft 365 i zacznie być wdrażana na początku września.

Po włączeniu nowej funkcjonalności użytkownicy będą mogli wybrać, gdzie chcą szukać, korzystając z menu wysuwanego z paska wyszukiwania. Menu zawiera takie lokalizacje, jak bieżąca biblioteka, moje pliki, wszystkie pliki i cała organizacja. Dzięki tym zmianom filtrowanie plików według lokalizacji będzie się odbywało w pojedynczym interfejsie.

OneDrive

Adaptacja usług opartych na chmurze w ostatnich miesiącach mocno przyspieszyła, dlatego dobrze widzieć, że Microsoft udoskonala nawet tak dopracowane produkty, jak OneDrive for Business. Zmiany w nim powinny być widoczne na początku września, niemniej jednak zwykle bywają wdrażane stopniowo, więc na swoich komputerach możemy je zobaczyć później. Oczekuje się, że ogólna dostępność nowego menu nadejdzie pod koniec października.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/onedrive-for-business-is-getting-search-improvements-next-month

Polecamy również w kategorii OneDrive dla firm