Nowe wideo o innowacjach w Surface Hub 2S i Surface Duo

Nowe wideo o innowacjach w Surface Hub 2S i Surface Duo

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
12:49
22.10.2020
2079 wyświetleń

W zeszłym roku miała miejsce premiera Surface Hub 2S, drugiej generacji urządzenia All-in-One przeznaczonego do współpracy w zespołach. Cyfrowa tablica, platforma do spotkań i w pełni zintegrowany Windows 10 na 50-calowej matrycy o rozdzielczości 4K+ to najlepszy sposób na podsumowanie, czym jest Surface Hub. A czym może się stać?

Druga generacja Surface Hub miała nadejść w kilku wersjach — samodzielnych lub upgrade'owalnych. Surface Hub 2S to pierwsza z nich. W przyszłym roku ma ona zostać rozszerzona o wariant 85-calowy, podczas gdy upgrade do potężniejszej wersji 2X został na razie anulowany. Microsoft tymczasem prezentuje koncepcję "Modern Work", bazując na istniejącym Surface Hub 2S, a także na jego współpracy z niedawno wydanym Surface Duo.

Na tym prawie półgodzinnym wideo Microsoft serwuje nam demonstrację możliwości i optymalizację produktów dla aplikacji używanych w firmach. Wiele z tych doświadczeń skupia się, a także wychodzi z Microsoft Teams, który również jest "centrum współpracy", tyle że na poziomie oprogramowania. Microsoft dalej pisze:

Inżynieria Surface od dawna wyznacza nowe standardy innowacji i wyobrażania bardziej naturalnych sposobów interakcji z urządzeniami. Wraz z tą integracją chip-to-cloud Microsoft 365 oraz bezpieczeństwa i możliwości zarządzania Windows 10 Pro — Surface dostarcza połączony sprzęt, oprogramowanie, aplikacje i usługi w taki sposób, w jaki zostały zamierzone. Podczas tej sesji udacie się za kulisy z liderami innowacji Surface do ich laboratorium rozwojowego, aby eksplorować ekscytujące, nowe produkty od Microsoft Surface i Windows.

Zamiast upgrade'u sprzętowego do wersji 2X użytkownicy 2S otrzymują dużą aktualizację systemu, która zawiera wiele funkcji, o które klienci prosili najczęściej, wliczając w to ulepszoną integrację, wdrażanie i zarządzanie dla IT. Podobnie jak Windows 10 czy Office 365, również urządzenia Surface stają się lepsze każdego roku.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/microsoft-surface-hub-meetings-video/

Polecamy również w kategorii Surface Duo