Nowe typy załączników w To-Do na Androidzie

Nowe typy załączników w To-Do na Androidzie

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
13:21
20.02.2019
406 wyświetleń

Aplikacja To-Do w wersji mobilnej na system Android doczekała się nowej aktualizacji. Wprowadza ona kilka bardzo ciekawych nowości. Ich lista jest co prawda krótka, ale przynajmniej jedna z nich jest wyjątkowo przydatna. Lista zmian w najnowszej wersji obejmuje:

  • Wprowadzono możliwość dodawania większej ilości typów załączników do zadań. Poza zdjęciami teraz możemy także dodać PDF-y, dokumenty lub każdy inny plik nie większy niż 25 MB.
  • Aplikacja To-do wspiera teraz więcej emoji rodzinnych, więc ikona na liście będzie mogła lepiej odzwierciedlić rodziny różnego typu.
  • Dodano kolejne usprawnienia dostępu, wliczając w to poprawę informowania o zaznaczeniu pola edycji “Dodaj zadanie” oraz informacjach w listach współdzielenia i trybu wielokrotnego zaznaczenia.

Najnowszą wersję aplikacji można pobrać ze Sklepu Google Play. Korzystacie z To-Do na waszym smartfonie? Jest to wyjątkowo przydatna aplikacja do organizacji naszych działań, tworzenia list, ustawiania przypomnień itp. Ma ona w przyszłości zastąpić przejętą przez Microsoft aplikację Wunderlist. Trzeba przyznać, że z każdą kolejną aktualizacją, To-Do nabiera funkcjonalności.

Wszystkie produkty Microsoft w jednym miejscu - Sklep CentrumXP


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/microsoft-to-do-updates-on-android-with-support-for-more-emoji-and-file-types

Polecamy również w kategorii Android