Nowe ikony Office w kwietniowej aktualizacji na iOS

Nowe ikony Office w kwietniowej aktualizacji na iOS

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:59
04.04.2019
918 wyświetleń

Microsoft pokazał nowy zestaw ikon Office pod koniec listopada, a w ostatnich miesiącach widzimy stopniowe ich wprowadzanie do aplikacji pakietu na różnych platformach. Jeśli mowa o systemach Apple'a, ikony te pojawiły się niedawno na komputerach Mac. Teraz przyszedł czas na jego mobilny odpowiednik, czyli iOS. Zestaw, który widzicie powyżej, udostępniono właśnie Office Insiderom, ale to nie jedyna nowość.

Nowe ikony aplikacji Word, Excel, PowerPoint i Outlook zostały dodane do wersji 2.24 (190402) w programie Insider. Jak przypomina Microsoft, zostały one przeprojektowane, by odzwierciedlały proste, potężne i inteligentne doświadczenie Office. Oprócz nich aktualizacja wnosi jeszcze kilka drobnych zmian dotyczących Kalendarza:

  • Kalendarz żyjący kolorami: Kalendarz Outlook na iPhonie i iPadzie obsługuje teraz wszystkie kategorie kolorów stworzone w Outlook Desktop, Outlook dla komputerów Mac i OWA.
  • Wyszukiwanie w Kalendarzu: Jeśli szukacie wydarzeń, teraz znajdziecie je łatwiej. Wydarzenia w Kalendarzu są wyświetlane jako część wyników wyszukiwania.
  • Dodawanie spotkań Teams: Kiedy tworzymy wydarzenie, mamy teraz opcję dodania spotkania Teams, jeśli używany jest on przez naszą organizację do obsługi spotkań online.

Kalendarz Outlook na iOS

Nowości w obszarze Kalendarza wydają się naturalną konsekwencją zmian, które do Outlook na iOS zawitały w grudniu. Więcej na ich temat przeczytacie w naszym wcześniejszym tekście: Outlook z odświeżonym interfejsem na iOS.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://support.office.com/en-us/article/release-notes-for-office-for-ios-insider-builds-95bcd940-9290-4af6-aed1-5d18911bb05c

Polecamy również w kategorii Office na iOS