Microsoft zaprasza na Business Applications Virtual Launch Event

Microsoft zaprasza na Business Applications Virtual Launch Event

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
22:54
09.09.2019
853 wyświetlenia

W zeszłym miesiącu Microsoft otworzył wczesny dostęp do sporej ilości nowych funkcji Dynamics 365 w ramach drugiej fali wydań tego roku ( 2019 release wave 2). Staną się one ogólnodostępne w październiku, a przygotowując się do tego, Microsoft zapowiada Business Applications Virtual Launch Event, który odbędzie się 10 października.

Bezpłatne wydarzenie online pozwoli bliżej przyjrzeć się nowym możliwościom i funkcjom Dynamics 365 oraz Microsoft Power Platform. Można będzie posłuchać Jamesa Phillipsa, CVP Business Applications Group w Microsoft, który przeprowadzi widzów przez aktualizacje i wyjaśni możliwości, które te wydania dają firmom. Dołączą do niego we wglądach, demonstracjach i odpowiedziach na często zadawane pytania również inni eksperci z Microsoft. Uczestnicy poznają umiejętności potrzebne, by podołać szybko zmieniającym się wymaganiom biznesowym, lepiej zrozumieć klientów i z przekonaniem implementować nowe technologie zapewniające wzrost i ewolucję ich biznesów.

Microsoft Business Applications Virtual Launch Event

Na wydarzeniu można będzie zapoznać się z innowacjami z pierwszej ręki i zobaczyć, jak aktualizacje Dynamics 365 i Microsoft Power Platform pomogą nam:

  • Zaangażować klientów na nowe, proaktywne sposoby we wszystkich kanałach.
  • Zoptymalizować operacje z konfigurowalnymi aplikacjami, które bez przeszkód współpracują.
  • Zunifikować relacje, procesy i dane dla większego wpływu w aplikacjach i ekosystemach.
  • Dostarczać wglądy, z którymi można działać, korzystając z AI i analityki.
  • Tworzyć skalowalną platformę, rozszerzającą istniejące aplikacje, wspierającą nowe rozwiązania i integrującą nasz wybór technologii.

Nigdy nie było lepszego czasu, by ogarnąć technologie, które posuwają naprzód sposób, w jaki zarządzacie operacjami, łączycie się z klientami i przeprowadzacie cyfrową transformację - przekonuje Microsoft i zachęca do rejestracji w wydarzeniu.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://powerbi.microsoft.com/en-us/blog/announcing-the-microsoft-business-applications-october-virtual-launch-event/

Polecamy również w kategorii Rozwiązania dla biznesu