Microsoft poprawia SwiftKey na iOS

Microsoft poprawia SwiftKey na iOS

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
12:00
06.12.2022
470 wyświetleń

W tym roku SwiftKey na iOS był przez ponad miesiąc zdjęty ze sklepu App Store, a jego wsparcie było wycofane. Po przywróceniu aplikacji klawiatury do życia Microsoft zajął się jej udoskonalaniem. W ostatnim czasie rozwiązał m.in. problemy z logowaniem i nie tylko.

5 października wsparcie dla SwiftKey na iOS dobiegło końca i został on wycofany z Apple App Store. Zainstalowana przed tym czasem aplikacja działała jednak dalej. Pod wpływem feedbacku użytkowników Microsoft zdecydował się przywrócić aplikację do życia pod koniec listopada. Pedram Rezaei, CTO w Microsoft Maps & Local Services Division, wyjawił też na Twitterze, że firma "mocno inwestuje w klawiaturę" i użytkownicy powinni wyczekiwać nadchodzących funkcji. Póki co o funkcjach jeszcze nic nie wiadomo, za to widać, że Microsoft zajął się naprawianiem błędów.

Oficjalny changelog SwiftKey nie mówi wiele o ostatniej aktualizacji — w przeciwieństwie do Vishnu Natha, VP w Microsoft i GM OneNote. Wyjawił on na Twitterze, że aktualizacja skupia się na rozwiązaniu problemów, zwłaszcza z logowaniem na konto Microsoft (MSA). Dzięki temu użytkownicy SwiftKey na iOS na powrót mogą logować się na swoich kontach, aby zyskać wszystkie korzyści, które to daje.

Po usunięciu jednego z największych bugów czekamy na dalsze posunięcia giganta względem SwiftKey i jego implementacji na iPhone'ach i iPadach. Tymczasem aktualną wersję apki można pobrać bezpłatnie z Apple App Store.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/microsoft-fixes-sign-in-issues-in-swiftkey-for-ios/

Polecamy również w kategorii Apple