Microsoft Presenter+ i Audio Dock nowymi urządzeniami

Microsoft Presenter+ i Audio Dock nowymi urządzeniami

 Mateusz Miciński
Mateusz Miciński
21:00
12.10.2022
615 wyświetleń

Zgodnie z naszymi przewidywaniami, w dziesiątą rocznicę marki Surface nie mogło zabraknąć niespodzianek. Są nimi zupełnie dwa nowe urządzenia: Microsoft Presenter+ oraz Microsoft Audio Dock. Ich zadaniem jest usprawnienie obsługi spotkań hybrydowych w aplikacji Teams.

Microsoft Presenter+

Presenter+ służy do kontrolowania prezentacji podczas spotkania. Można go używać do poruszania się pomiędzy slajdami w prezentacji, do wyciszania i włączania głośności, kierowania wskaźnikiem na ekranie, do podnoszenia i opuszczania ręki, czy szybkiego dołączania do spotkania. Microsoft Presenter+ korzysta z łączności Bluetooth, co pozwala na sterowanie spotkaniem niekoniecznie przy komputerze. Możemy prowadzić spotkanie kilka metrów z dala od komputera, na przykład na stojąco w sali konferencyjnej.

Microsoft Presenter+

Microsoft Presenter+

Audio Dock wyposażony został w port HDMI, 2x USB-C, USB-A oraz ładowarkę do komputera. To niewielkie urządzenie oferuje doskonałej jakości dźwięk, dzięki wbudowanym głośnikom Omnisonic. Wbudowano także dwa mikrofony redukujące hałas w tle.

Ceny i dostępność nowych akcesoriów Microsoftu aktualnie nie są jeszcze znane.

Microsoft Audio Dock

Microsoft Audio Dock


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Urządzenia