Menu kategorii
 • Microsoft Office Edition 2003 dla Nauczycieli, Studentów i Uczniów - Przegląd

  Microsoft Office Edition 2003 dla Nauczycieli, Studentów i Uczniów - Przegląd

   Microsoft
  Microsoft
  00:00
  01.01.2005
  33954 wyświetlenia

  Microsoft Office 2003Microsoft® Office 2003 dla Nauczycieli, Studentów i Uczniów to zestaw najpopularniejszych aplikacji pakietu Microsoft Office, dostępny w specjalnej, niższej cenie dla nauczycieli, studentów i uczniów.

  Uwaga: Produkt ten przeznaczony jest jedynie do użytku niekomercyjnego. Wersja pakietu Office 2003 dla Nauczycieli, Studentów i Uczniów obejmuje następujące aplikacje:

  • Microsoft Office Word 2003
  • Microsoft Office Excel 2003
  • Microsoft Office Outlook® 2003
  • Microsoft Office PowerPoint® 2003

  Programy te wyposażono w szereg innowacyjnych funkcji, przy czym ich łatwy w obsłudze interfejs pozostał niezmieniony. Dzięki temu, tworzenie dokumentów oraz użytkowanie ich zarówno w domu, jak i w szkole czy na uczelni staje się prostsze, bezpieczniejsze i bardziej wydajne. Uproszczono także zarządzanie wiadomościami e-mail oraz wyszukiwanie informacji.

  Pełna kompatybilność z innymi wersjami pakietu Office

  Pliki pakietu Office 2003 tworzone w domu są w pełni kompatybilne z użytkowanymi w szkole. Kompatybilność ze starszymi wersjami pakietu Office oznacza, że nie ma potrzeby korzystania z konwerterów, które mogłyby uszkodzić zawartość lub zniszczyć formatowanie pliku.

  • Bezpieczne tworzenie, przenoszenie i edytowanie dokumentów Office.
   Utworzone w domu albo szkole dokumenty pakietu Office 2003 można przenosić na komputery, na których zainstalowany jest pakiet Office w innej wersji, bez potrzeby konwertowania lub ponownego formatowania i bez ryzyka utraty danych. Dokumenty można również przeglądać i edytować na komputerze innym niż ten, na którym zostały utworzone.
  • Wymiana dokumentów ze wszystkimi użytkownikami pakietu Office.
   Pliki pakietu Office 2003 są kompatybilne ze wszystkimi wersjami pakietu Office, poczynając od Office 97.

  Przyjazny dla użytkownika

  Obsługa programów pakietu Office 2003 jest niezwykle prosta. Nowe funkcje umożliwiają przyjemną, efektywną pracę zarówno w szkole, jak i w domu.

  • Łatwy dostęp do przydatnych zasobów.
   Produkty pakietu Office 2003 posiadają wspólny interfejs i wiele identycznych narzędzi, dzięki czemu można szybko rozpocząć korzystanie z nowych aplikacji. Na stronie internetowej Office Online (http://office.microsoft.com/) dostępne są różnego rodzaju zasoby, przydatne w nauce i planowaniu lekcji lub zajęć, takie jak: porady, materiały referencyjne i szablony dokumentów, które mogą mieć zastosowanie w szkole.
    
  • Pakowanie prezentacji na płyty CD.
   Skorzystaj ze specjalnej funkcji, ułatwiającej wypalanie prezentacji na płytach CD. Dołączona automatycznie do prezentacji nowa przeglądarka, umożliwia ich oglądanie przez osoby, które nie korzystają z pakietu Microsoft Office.
   Funkcja pakowania na płyty CD umożliwia łatwe dystrybuowanie prezentacji PowerPoint 2003.
   Funkcja pakowania na płyty CD umożliwia łatwe dystrybuowanie prezentacji PowerPoint 2003.
    
  • Lepsza ochrona dla całej rodziny przed wiadomościami-śmieciami i wirusami.
   Pakiet Office 2003 zawiera funkcje umożliwiające efektywną ochronę przed niepotrzebnymi i denerwującymi, a czasem wręcz niebezpiecznymi, wiadomościam i śmieciami. Nowe narzędzia gwarantujące skuteczną ochronę prywatności to: odfiltrowywanie niechcianych wiadomości, blokowanie obrazów HTML w wiadomościach-śmieciach i tworzenie list bezpiecznych nadawców. Udoskonalone zabezpieczenia antywirusowe skuteczniej zapobiegają przypadkowemu pobraniu wirusa z Internetu lub szkoły.
   Odfiltrowywanie wiadomości-śmieci
   Odfiltrowywanie wiadomości-śmieci zapobiega zapychaniu skrzynki odbiorczej programu Outlook 2003 niepotrzebnymi wiadomościami.
    
  • Szybkie i łatwe odzyskiwanie dokumentów i pobieranie wiadomości e-mail.
   Dzięki udoskonaleniom w zakresie niezawodności, programy i usługi pakietu Office 2003 są dostępne, gdy tylko ich potrzebujesz. W przypadku powolnych połączeń internetowych, program Outlook 2003 najpierw pobiera jedynie same nagłówki wiadomości, umożliwiając szybkie odszukanie najważniejszych i przeczytanie ich w pierwszej kolejności. Dzięki udoskonalonemu odzyskiwaniu plików, nie trzeba ich odtwarzać ani ponownie formatować w przypadku zakłócenia działania.
   Szybkie flagi pomagaja organizować pocztę elektroniczną, pionowy układ pomaga czytanie wiadomości
   Szybkie flagi pomagają organizować pocztę elektroniczną, pionowy układ pomaga czytanie wiadomości

  Ekonomiczne oprogramowanie w pełnej wersji

  Microsoft Office 2003 dla Nauczycieli, Studentów i Uczniów nie jest wersją próbną oprogramowania. W jej skład wchodzą programy w pełnych wersjach z nieograniczonym czasem użytkowania. Najkorzystniejsza oferta dla użytkowników domowych. Zakup Microsoft Office 2003 dla Nauczycieli, Studentów i Uczniów to znakomita okazja, by uzyskać główne produkty pakietu Office w atrakcyjnej cenie.

  • Oprogramowanie dla całej rodziny.
   Kupno pakietu Microsoft Office 2003 dla Nauczycieli, Studentów i Uczniów to oszczędność pieniędzy i zapewnienie dostępu do oprogramowania całej rodzinie – programy wchodzące w jego skład można zainstalować aż na trzech domowych komputerach, bez potrzeby kupowania dodatkowych licencji.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło:

  Polecamy również w kategorii Wersja dla użyt. domowych