Microsoft Launcher Preview zostanie wyłączony dopiero za miesiąc. Problemy z importowaniem ustawień

Microsoft Launcher Preview zostanie wyłączony dopiero za miesiąc. Problemy z importowaniem ustawień

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:33
27.07.2020
1821 wyświetlenie

Niedawno użytkownicy Microsoft Launcher Preview zaczęli dostawać powiadomienia, że aplikacja zostanie wyłączona pod koniec lipca. Wiąże się to z niedawnym wydaniem Microsoft Launcher v6 i brakiem potrzeby dalszego rozwijania aplikacji w tym kanale. Zamiast tego nadal dostępna będzie wersja Beta. Z uwagi na okoliczności Microsoft zdecydował jednak nieco wydłużyć cykl życia wersji Preview.

Dziękujemy wszystkim, którzy używali Preview Launchera! W oparciu o feedback użytko0wników stworzyliśmy i stopniowo udostępniamy nową wersję (v6) Microsoft Launchera. Czekamy też do końca sierpnia, by wycofać Preview Launchera, dzięki czemu użytkownicy mają więcej czasu, by przejść na nową wersję Microsoft Launchera.

Otrzymujemy też feedback, że niektórzy użytkownicy Preview Launchera nie byli w stanie importować swoich ustawień z wersji Preview, gdy pobrali nową wersję Microsoft Launchera. Jeśli napotkaliście na ten problem, jest tak dlatego, że najnowsza wersja Microsoft Launchera nie jest jeszcze dostępna dla waszego urządzenia. Jeśli poczekacie z pobraniem Microsoft Launchera do końca sierpnia, gdy najnowsza wersja będzie dostępna dla wszystkich urządzeń, powinno to rozwiązać ten problem i będziecie mogli łatwo przywrócić swoje ustawienia z Preview Launchera.
— Sarah Ma, Microsoft Tech Community

Wydłużenie cyklu życia tej odrębnej wersji poglądowej wiąże się zatem nie tylko z pozostawieniem spóźnialskim użytkownikom dłuższego czasu na przesiadkę, ale też z istnieniem problemów ze zgodnością, które (miejmy nadzieję) zostaną rozwiązane do końca przyszłego miesiąca. Więcej o nowej wersji Launchera możecie przeczytać w naszym artykule.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/microsoft-launcher-beta/microsoft-launcher-preview-deprecation/ba-p/1547901

Polecamy również w kategorii Microsoft Launcher