Microsoft Launcher Beta 5.10 respektuje systemowy ciemny motyw Androida 10

Microsoft Launcher Beta 5.10 respektuje systemowy ciemny motyw Androida 10

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
10:23
25.10.2019
890 wyświetleń

Ostatnio użytkownicy Microsoft Launcher otrzymali aktualizację do wersji 5.9, która zawierała raczej skromną ilość zmian, a największą z nich była ikona kalendarza, która zmienia się w zależności od daty. Tym samym do beta-testów trafiła wersja 5.10, która zawitała na telefonach testerów wczoraj. Tutaj zmian jest równie mało, ale za to są zdecydowanie bardziej zauważalne. Pod warunkiem, że ktoś ma już Androida 10.

Wersja 5.10 dodaje bowiem wsparcie dla systemowego motywu ciemnego, jaki zawędrował do Androida wraz z najnowszą wersją o numerze 10. Oczywiście Microsoft Launcher posiadał dark mode od dawna, ale wymagał ręcznej zmiany w ustawieniach. Teraz motyw ten będzie się zmieniać automatycznie i dostosowywać do tego systemowego, jednak pełna kontrola nad tym nadal pozostanie w naszych rękach.

Poza tym build obejmuje szereg poprawek i usprawnień. Jeśli nie posiadacie Microsoft Launcher i chcecie go wypróbować, to można go pobrać wprost ze Sklepu Google Play. Można się też tam również zapisać do programu beta-testów, w ramach których otrzymacie opisaną tu aktualizację 5.10.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/microsoft-launcher-510-beta-brings-support-for-system-wide-dark-theme

Polecamy również w kategorii Microsoft Launcher