Microsoft Edge z opcją "Obserwuj tego twórcę" na stronach z wiadomościami

Microsoft Edge z opcją "Obserwuj tego twórcę" na stronach z wiadomościami

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
18:30
21.11.2022
939 wyświetleń

Na początku tego roku Microsoft dodał do Edge nową funkcję, która pozwala użytkownikom obserwować danego twórcę, zwyczajnie klikając przycisk w polu adresu. Do tej pory jej działanie ograniczało się do niewielkiej liczby witryn, takich jak YouTube czy Pinterest. Teraz zmienia się to dzięki możliwości obserwowania twórców na stronach z wiadomościami.

"Obserwuj tego twórcę" w Microsoft Edge jest dosyć ciekawym rozwiązaniem, ponieważ pozwala śledzić aktywność twórcy, nawet gdy nie jesteśmy jego subskrybentem w danym serwisie. Przykładowo zamiast sprawdzać nowe filmy twórcy w YouTube, możemy je sprawdzać w dedykowanym panelu przeglądarki Edge. Oczywiście nadal możemy subskrybować go na stronie, ale dzięki funkcji Edge nie musimy być nawet zalogowani na konto YouTube. Teraz funkcjonalność ta rozszerza się na kolejny typ serwisów.

Obserwuj tego twórcę

Jak donosi u/Leopeva64-2 z Reddita, przycisk "Obserwuj tego twórcę" zaczął pojawiać się również na niektórych blogach/stronach z newsami, takich jak The Verge. Na razie jednak nie działa w większości sprawdzanych stron (np. Winaero, Windows Central, onMSFT, Neowin, Deskmodder, ghacks, Ars Technica czy ZDNet). W przyszłości może to ulec zmianie.

Microsoft Edge z opcją

Przy okazji — to nie jedyna z niedawnych nowości w Edge. u/Leopeva64-2 zaprezentował też powrót pływającego paska Edge (na animacji powyżej), który można włączyć w menu "..." w Edge Canary.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.reddit.com/r/MicrosoftEdge/comments/yzghzl/the_follow_feature_is_now_also_available_on_some/

Polecamy również w kategorii Edge