Microsoft Docs stają się częścią platformy Microsoft Learn

Microsoft Docs stają się częścią platformy Microsoft Learn

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
17:38
21.09.2022
338 wyświetleń

Microsoft ogłosił, że przenosi zawartość strony Microsoft Docs do Microsoft Learn, centralnego miejsca z pomocą dotyczącą produktów, materiałami szkoleniowymi, certyfikacją, Q&A, fragmentami kodu i wydarzeniami. Już wcześniej m.in. cała zawartość Channel 9 przeszła do Microsoft Learn. Co warto wiedzieć tym razem?

Zebraliśmy całą zawartość techniczną, narzędzia learningowe i zasoby, które ma do zaoferowania Microsoft, w nowej rodzinie produktów Microsoft Learn. Microsoft Learn jest zaprojektowany, by pomóc wam czerpać największą wartość z produktów i usług Microsoft, dzięki czemu możecie osiągać najwięcej w pracy, którą wykonujecie. Czy dokonujecie innowacji, czy rozwiązujecie problem — technologia i umiejętności, których potrzebujecie użyć, są w zasięgu ręki.
— Erin Rifkin, VP Skilling w Microsoft

Microsoft Docs w Microsoft Learn

Microsoft Docs przestaną być dostępne na stronie docs.microsoft.com i zamiast tego cała dokumentacja trafi na learn.microsoft.com/docs. W tym miejscu znajdziemy "łatwy dostęp do całej dokumentacji technicznej Microsoftu, w tym do szybkich startów, poradników jak-to-zrobić oraz przewodników i frameworków stworzonych przez zespoły inżynierów". Dotychczasowi użytkownicy Docs powinni łatwo odnaleźć się w tym nowym miejscu.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://techcommunity.microsoft.com/t5/microsoft-learn-blog/build-skills-that-open-doors-with-microsoft-learn/bc-p/3631869

Polecamy również w kategorii Microsoft