Microsoft Build 2022 - gdzie można oglądać transmisję z konferencji?

Microsoft Build 2022 - gdzie można oglądać transmisję z konferencji?

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
16:35
24.05.2022
1437 wyświetleń

Już za niecałą godzinę rozpocznie się konferencja deweloperska Microsoft Build 2022. Otworzy ją keynote z Satyą Nadellą, rozpoczynający się o godzinie 17:15 czasu środkowoeuropejskiego letniego. Gdzie można oglądać tę i pozostałe sesje? Gdzie można sprawdzić najważniejsze zapowiedzi i prezentacje?

Najważniejsza spośród streamowanych sesji to bez wątpienia "Microsoft Build Opening", prowadzana przez Satyę Nadellę. CEO Microsoft opowie o tym, "jak Microsoft tworzy nowe możliwości dla deweloperów na naszych platformach". W rzeczywistości główny keynote na Microsoft Build jest tradycyjnie przesycony najgorętszymi zapowiedziami i prezentacjami, podanymi w skondensowanej formie. Według katalogu sesji keynote potrwa jedynie 43 minuty. Materiały na nim prezentowane można jednak omawiać długimi godzinami.

Podobnie jak wcześniej, tak również w tym roku wszystkie sesje są otwarte dla każdego zainteresowanego. Aby zyskać do nich dostęp, warto się zarejestrować (za darmo) na stronie wydarzenia. Transmisję z otwierającego keynote'u i najprawdopodobniej pozostałych głównych sesji możemy oglądać również na stronie https://mybuild.microsoft.com. Prawdopodobnie dostępna będzie też transmisja na YouTube.

Najciekawsze i najważniejsze zapowiedzi oraz prezentacje będziemy omawiać dziś i w najbliższych dniach w aktualnościach na portalu CentrumXP. Zostańcie z nami!


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.theverge.com/2022/5/24/23137927/microsoft-build-2022-live-stream-how-to-watch-event

Polecamy również w kategorii Microsoft