Microsoft Build 2020 w najbliższy wtorek. Katalog sesji już dostępny

Microsoft Build 2020 w najbliższy wtorek. Katalog sesji już dostępny

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
20:15
14.05.2020
1572 wyświetlenia

Organizowanie imprezy na kilka tysięcy osób przybywających z różnych stron świata nie wydaje się w ostatnim czasie dobrym pomysłem. Z tego względu Microsoft odwołał wszystkie swoje "osobiste" wydarzenia aż do lipca 2021 roku. Wiele z nich odbędzie się w formie cyfrowej, czyli transmitowanego eventu online. Wiadomo już, że właśnie tak po raz pierwszy będzie wyglądała tegoroczna konferencja deweloperska Microsoft Build.

Build przybiera w tym roku postać darmowego wydarzenia online w dniach 19-20 maja (najbliższy wtorek i środa). Rejestracja jest darmowa, a Microsoft udostępnił już pełen katalog sesji. Jak zwykle obejmują one dość szeroki zakres tematów związanych z programowaniem, chmurą, administrowaniem, pracą z danymi, bezpieczeństwem, AI, machine learningiem, WSL, Visual Studio i innymi zagadnieniami. 181 sesji poświęconych jest Azure, 58 — Microsoft 365, a 24 — Power Platform. Oprócz sesji zorientowanych na Azure i M365 sporo będzie też związanych z narzędziami deweloperskimi i DevOps oraz językami programowania i frameworkami. Nie zabraknie też spotkań z ekspertami na licznych sesjach z cyklu "Ask the Team". Przykładowe sesje:

Pełny katalog sesji oraz możliwość rejestracji znajdziemy na stronie mybuild.microsoft.com/sessions. Bądźcie z nami już w najbliższy wtorek! Na CentrumXP będziemy relacjonować na bieżąco najważniejsze zapowiedzi i ogłoszenia z konferencji.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mybuild.microsoft.com/

Polecamy również w kategorii Microsoft