Lepsza kontrola połączeń za pomocą słuchawek w Skype Insider 8.84.76.301

Lepsza kontrola połączeń za pomocą słuchawek w Skype Insider 8.84.76.301

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
16:04
29.04.2022
1300 wyświetleń

Skype w swoim wydaniu Insider otrzymał aktualizację do wersji 8.84. Wśród nowości m.in. łatwiejsze opuszczanie poczekalni, bardziej spójny motyw, lepsze wsparcie dla obsługi połączeń za pomocą słuchawek oraz poprawki błedów i stabilności. Szczegóły poniżej.

Nowości w Skype 8.84.76.301

  • Przycisk "Opuść" w oczekiwaniu na spotkanie: Przycisk dodano do poczekalni przed spotkaniem na wszystkich platformach. Jeśli przypadkiem zaczęliśmy nowe spotkanie, możemy kliknąć "Opuść", aby anulować proces.
  • Spójny motyw podczas dołączania/tworzenia w przeglądarce: Zmiana ta zapobiega miganiu ekranu przy dołączaniu do spotkania w przeglądarkowym Skype. Funkcję powitają też gorąco osoby wrażliwe na światło.
  • Ulepszone wsparcie dla kontrolowania połączeń za pomocą słuchawek Bluetooth/USB: Funkcjonalność oferowana na razie jedynie dla Windows Insiderów, wkrótce jednak powinna być szerzej dostępna.

Poprawki stabilności i działania w Skype 8.84.76.301

  • Rozwiązano problem z brakującymi lub pustymi nagraniami spotkań po ich zakończeniu. W każdej rozmowie na czacie lub nowo utworzonym czacie grupowym można wpisać polecenie "/GetReCordings", aby odzyskać brakujące nagranie.
  • Rozwiązano problem z automatycznym odbieraniem połączeń przychodzących, które nie działało w Windows, gdy Skype był zminimalizowany.
  • Rozwiązano problem z podglądem lokalnego wideo, który nie wyświetlał się na Androidzie podczas połączeń wideo.
  • Rozwiązano problem z przyciskiem "Otwórz czat", którego brakowało w UI lobby połączenia.

Skype w aktualnych wersjach na wszystkie platformy można pobrać bezpłatnie z jego strony.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://answers.microsoft.com/en-us/skype/forum/all/skype-insider-release-notes-for-skype-88476301/370d2584-9ab3-437c-97da-53accbeca86e

Polecamy również w kategorii Skype