Menu kategorii
 • Łatwe pobieranie szczegółowych raportów uczestnictwa w Microsoft Teams

  Łatwe pobieranie szczegółowych raportów uczestnictwa w Microsoft Teams

   Krzysztof Sulikowski
  Krzysztof Sulikowski
  14:55
  27.03.2021
  1889 wyświetleń

  Microsoft jest w trakcie wdrażania aktualizacji raportów uczestnictwa w aplikacji Teams, która wprowadzi do nich o wiele więcej szczegółów w formie przystępnej dla organizatorów.

  Po pierwsze, wprowadzona została możliwość pobierania raportów uczestnictwa po zakończeniu spotkania. Transkrypcja, nagranie i raport uczestnictwa będą zgrupowane na czacie, jeżeli spotkanie było nagrywane. W przeciwnym razie raport będzie automatycznie pokazywany na czacie spotkania. Oprócz tego Teams będzie przekazywał do raportu dużo więcej szczegółowych informacji, takich jak czas trwania, adres e-mail, czas rozpoczęcia spotkania i nazwa spotkania.

  Nowe informacje stanowią dopełnienie do tych, które już są umieszczane w raportach, tj. nazwa, rola (organizator/prezenter), czas dołączenia i czas opuszczenia spotkania przez uczestnika. Karoliina Kettukari, Microsoft MVP, udostępniła zrzut ekranu (powyżej), na którym można zobaczyć podgląd takiego szczegółowego raportu w Excelu.

  Funkcjonalność ta była popularnym requestem użytkowników Teams, odkąd w maju zeszłego roku dodano pobieranie raportów. Nowe doświadczenie ma ułatwić menadżerom, nauczycielom i organizatorom prowadzenie rejestru obecności. Ma to sens szczególnie w teraz, gdy praca i nauka zdalna są codziennością milionów ludzi.


  Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

  Źródło: https://www.onmsft.com/news/microsoft-teams-meetings-attendance-reports

  Polecamy również w kategorii Teams