Krajowe finały Imagine Cup 2012 rozpoczęte!

Krajowe finały Imagine Cup 2012 rozpoczęte!

 Mateusz Miciński
Mateusz Miciński
20:10
11.04.2012
3448 wyświetleń

Już dziś 10 najlepszych drużyn z Polski staje do finałowej rozgrywki o zwycięstwo w kategorii Projektowanie Oprogramowania w ramach światowego konkursu technologicznego Microsoft Imagine Cup 2012.

Zespoły, które zakwalifikowały się do ścisłego finału krajowej edycji Imagine Cup 2012 w najbardziej prestiżowej kategorii Projektowanie Oprogramowania właśnie rozpoczęły prezentacje swoich projektów konkursowych podczas tzw. sesji plakatowej w siedzibie Microsoft. Jury oraz goście finałów będą mieli okazję zapoznać się z najciekawszymi pomysłami na to, jak technologia może przyczynić się do zmiany otaczającego nas świata odpowiadając na przesłanie „Wyobraź sobie świat, w którym technologia pozwala rozwiązać najtrudniejsze problemy.

Najlepsze w tym roku polskie drużyny i ich projekty, wyłonione w drodze wieloetapowych eliminacji to:

  • ARMED z Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, w składzie: Mariusz Chmielewski (Mentor), Marcin Kukiełka, Jakub Kędzior, Adam Pabiś.
  • BugBusters z Politechniki Białostockiej, w składzie: Mateusz Andrzejewski (Mentor), Paweł Adamski, Marek Matuszewski, Piotr Matwiejuk, Grzegorz Raciborski, Agata Borowska.
  • Chiron Team z Uniwersytetu Warszawskiego, w składzie: Robert Dąbrowski (Mentor), Mateusz Dzwonek, Piotr Karasiński, Piotr Dobrowolski, Jakub Bartodziej.
  • Essential Group z Politechniki Warszawskiej, w składzie: Włodzimierz Dąbrowski (Mentor), Maciej Jaskólski, Michał Guzowski, Michał Jarzyna, Rafał Madycki.
  • Flexify z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, w składzie: Tomasz Gdala (Mentor), Tomasz Malesza, Marek Banaszak, Michał Kulikowski, Piotr Kowalczyk, Adam Kuczyński.
  • HigherLevel z Uniwersytetu Gdańskiego, w składzie: Maciej Gren 9Mentor), Marek Olszewski, Mateusz Puwałowski, Kamil Stachowicz.
  • Sigma z Politechniki Gdańskiej, w składzie: Krzysztof Manuszewski (Mentor), Paweł Lipiec, Oskar Matulewicz, Mateusz Prager, Piotr Rojek, Wiktor Buksza.
  • The InnoWATors z Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, w składzie: Mariusz Chmielewski (Mentor), Mateusz Chrustny, Emil Kaczyński, Witold Matuszewski, Bartłomiej Wójtowicz, Monika Lipińska.
  • We Code For Food z Politechniki Białostockiej, w składzie: Maciej Kopczyński (Mentor), Marek Antoniuk, Łukasz Balukin, Wojciech Bancarzewski, Mariusz Dobrowolski.
  • YETI z Politechniki Poznańskiej, w składzie: Fabrizio Dominici (Mentor), Maciej Piotrowski, Michał Wojtysiak, Mateusz Baster.

Zachęcamy do śledzenia bieżących informacji dotyczących Imagine Cup 2012 na stronie www.imaginecup.pl.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii ImagineCup