Kolejne trzy tytuły dołączają do Xbox Game Pass w grudniu

Kolejne trzy tytuły dołączają do Xbox Game Pass w grudniu

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
09:42
30.11.2018
821 wyświetlenie

Ostatni miesiąc tego roku dla użytkowników Xbox One może nie należy do najszczęśliwszych w historii, ale na brak ciekawych pozycji narzekać też nie możemy. Choć gracze zwracają uwagę na brak dużych tytułów, wśród pozycji, jakie Microsoft zaoferował w grudniu w ramach Games with Gold, to za to do biblioteki Xbox Game Pass trafi w tym miesiącu naprawdę kilka świetnych gier. Będą to między innymi Hellblade: Senua's Sacrifice i dwie części Ori. Jednak to nie wszystko - dziś poinformowano nas, że do Game Pass trafią na początku grudnia jeszcze 3 dodatkowe tytuły. Są to:

  • Gardens Between (dostępne od 29 listopada) - to wciągająca gra przygodowa, w której wykorzystujemy manipulację zarówno czasem, jak i przedmiotami znajdującymi się w niezwykle surrealistycznych lokacjach.
  • Mutant Year Zero (dostępne od 4 grudnia) - postapokaliptyczna gra akcji, w której wcielamy się w wyjątkowe role mutantów w tym między innymi gadającego kaczora czy wiecznie wkurzonego dzika.
  • Strange Brigade (dostępne od 6 grudnia) - alternatywna wersja lat trzydziestych XX wieku, archeologia i zombie. Wszystko, co potrzebne do świetnej zabawy. Gra twórców świetnej serii Sniper Elite.

Jeśli chcecie być na bieżąco ze wszystkimi nowościami, jakie trafiają do biblioteki Game Pass, to warto śledzić nasza aktualizowaną regularnie listę:

Pełna lista gier w Xbox Game Pass


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://mspoweruser.com/strange-brigade-mutant-year-zero-and-more-are-coming-to-xbox-game-pass/

Polecamy również w kategorii Usługi Xbox