Games with Gold - oto darmowe gry, jakie otrzymamy w grudniu

Games with Gold - oto darmowe gry, jakie otrzymamy w grudniu

 Wojciech Błachno
Wojciech Błachno
09:49
28.11.2018
612 wyświetlenia

Listopad chyli się ku końcowi, więc pora już sprawdzić, co nowego trafi na konsole Złotych użytkowników Xboxa. W grudniu w ramach Games with Gold posiadacze konta Gold dostaną kilka ciekawych tytułów. Jak zawsze, nie można się spodziewać regularnych dostaw najświeższych tytułów AAA. W grudniu jest nieco nowości oraz kilka klasyków, w tym po raz pierwszy w historii jeden tytuł dostępny oryginalnie na pierwszym Xboksie. Lista gier obejmuje cztery pozycje:

  • Q.U.B.E. 2 - sequel uznanej zarówno przez graczy, jak i recenzentów gry logicznej FPP. Naszym zadaniem jest wydostanie się z pełnego logicznych zagadek kompleksu. Fani gier, takich jak klasyczny już Portal, powinni być zadowoleni.
  • Never Alone - platformówka, której fabuła oparta jest o wierzenia ludu Inuitów. Wcielamy się w postać młodej dziewczyny, której towarzyszy wierny biały lis.
  • Dragon Age II - pierwotnie tytuł wydany na Xbox 360, dostępny w ramach wstecznej kompatybilności. Klasyk RPG z wciągającą fabułą.
  • Mercenaries: Playground of Destruction - gra stworzona z myślą o pierwszym Xboksie. Gramy grupą trzech najemników, walczących o ustabilizowanie sytuacji w Korei Północnej.

Jak widać, mamy tu zarówno całkiem świeże tytuły, jak również stare dobre klasyki sprzed paru lat. Jeśli chcecie zyskać dostęp do tych gier, warto zastanowić się nad zakupem Xbox Live Gold. Za 29 zł miesięcznie otrzymujemy możliwość gry multiplayer oraz regularny zastrzyk nowych gier do naszej biblioteki Xbox. Warto pamiętać, że w gry z Xbox One, otrzymane w ramach Games with Gold, możemy grać tylko wtedy, gdy mamy aktywne konto Gold. Natomiast w gry z Xbox 360 i oryginalnego Xbox możemy grać zawsze, nawet bez konta Gold.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.neowin.net/news/december-games-with-gold-bring-dragon-age-2-mercenaries-and-more

Polecamy również w kategorii Usługi Xbox