Jest już pełna rozpiska sesji na Microsoft Build 2022

Jest już pełna rozpiska sesji na Microsoft Build 2022

 Krzysztof Sulikowski
Krzysztof Sulikowski
13:22
11.05.2022
882 wyświetlenia

Już za niecałe 2 tygodnie startuje doroczna konferencja deweloperska Microsoft Build. Rejestracja na to darmowe wydarzenie online jest otwarta od paru tygodni, niemniej jednak na agendę musieliśmy poczekać trochę dłużej. W końcu jednak nadeszła i teraz uczestnicy mogą dokładnie zaplanować, w których sesjach chcą uczestniczyć.

Przez 3 dni konferencji (24-26 maja) uczestnicy będą mogli wziąć udział w sumie w 524 różnych sesjach. W przeciwieństwie do poprzednich edycji tym razem mocny akcent pada na Windows (aż 51 związanych z nim sesji). Jedną z nich, zatytułowaną "Create next-gen experiences at scale with Windows", poprowadzi nawet sam Panos Panay. Główna tematyka obejmuje:

  • Cloud-native i modernizacja aplikacji - 100 sesji
  • Innowacje z aplikacjami do współpracy i low code - 91 sesji
  • Środowiska deweloperskie DevSecOps i w chmurze - 61 sesji
  • Zyskaj elastyczność dzięki zintegrowanej platformie danych - 58 sesji
  • Twórz next-genowe doświadczenia na większą skalę z Windows - 57 sesji

Jeśli chodzi o konkretne technologie i zagadnienia, to na Microsoft Build 2022 dominują: rozwiązania chmurowe, innowacje, nauka, dane, AI, API, integracje z Teams, Power Apps, Power Platform, transformacja cyfrowa, Cloud-native, aplikacje ISV, .NET, Power BI, DevOps, Power Automate, dobro społeczne, Open-source, bezpieczeństwo i zgodność, spotkania, Java, zarządzanie nauką i wiedzą, rozwój oprogramowania, Azure Containter Apps, doświadczenie klienta, kontenery, wdrażanie, GitHub, Azure Active Directory, DevSecOps, operacje, Power Virtual Agents, ASP.NET Core, Azure IoT Central, C# i nie tylko.

Główny keynote ("Microsoft Build Opening") z Satyą Nadellą odbędzie się pierwszego dnia, we wtorek 24 maja, w godzinach 17:30 - 18:10 czasu środkowoeuropejskiego letniego (czyli również polskiego). Katalog sesji możecie sprawdzić tutaj.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło: https://www.onmsft.com/news/microsoft-build-2022-sessions-now-avaialble

Polecamy również w kategorii Microsoft