Jak wstawić zdjęcie?

Jak wstawić zdjęcie?

 Damian Więcławek
Damian Więcławek
00:00
21.05.2017
2890 wyświetleń

Wstawianie zdjęcia w programie Skype jest bardzo proste. Należy się zastanowić, co to znaczy wstawiać zdjęcie. Zdjęciem może być nasz awatar w programie bądź obrazek w wiadomości. Zdjęcia wstawione w wiadomości z pewnością urozmaicają konwersację, natomiast awatar w programie Skype z pewnością pomoże w wyszukiwaniu kontaktów. Załóżmy, że szukamy użytkownika Adam Nowak. Wyszukiwarka znalazła taki kontakt, lecz jest jeden problem. Takich kont może być naprawdę wiele. Aby ułatwić wyszukiwanie, możemy wpisać także nazwę miejscowości, lecz to nie zawsze pomaga. Dlatego wyszukując dany kontakt, można sugerować się zdjęciem co znacznie może ułatwić i przyśpieszyć proces dodawania. Jak w takim razie wstawić zdjęcie?

Wstawianie awataru

  1. Będąc w oknie programu Skype, przechodzimy na zakładkę Narzędzia i klikamy Opcje.
  2. Teraz z panelu ustawień w sekcji Ustawienia podstawowe, w obszarze Inne rzeczy, które możesz zrobić klikamy odnośnik Zmień swój obrazek.
  3. jak zmienić awatar

  4. W nowo wyświetlonym oknie możemy zrobić zdjęcie profilowe za pomocą kamerki internetowej, klikając Zrób zdjęcie bądź wybierając gotowy obrazek, klikając Przeglądaj. Mając gotowe zdjęcie profilowe, klikamy Użyj tego obrazka.

I to wszystko. Awatar został wstawiony i z pewnością ułatwi on wyszukiwanie nas jako kontaktu.

Wstawianie zdjęcia w wiadomości

  1. Przechodzimy do okna rozmowy.
  2. Teraz, w okienku rozmowy na dole strony klikamy ikonkę spinacza w celu rozwinięcia listy dodatkowych opcji. Z nich wybieramy ikonkę wstawiania obrazka.
  3. jak wstawić zdjęcie

  4. Z zasobów komputera wybieramy zdjęcie i klikamy Otwórz.


Spodobał Ci się ten artykuł? Podziel się z innymi!

Źródło:

Polecamy również w kategorii Porady Skype